1.250 TL VE ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ | PEŞİN FİYATA 3 TAKSİT
Menü
Hesabım
Sepetim
Filtre
KATEGORİLER
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
MARKA
MODEL
{{ FILTER.NAME }}
Filtre
Fiyat
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×

Hoş sohbetlerin ana kahramanı iki kişilik fincan takımları olmaktadır. Güzel sohbetler eşliğinde içilen çay ve kahve genelde unutulmaz ve güzel anların yaşanmasına neden olmaktadır. Günümüzde çok çeşitli çay ve kahve takımları mevcuttur. İki kişilik fincan takımları sunumların en özel ve vazgeçilmez ürünleridir. Her evde mutlaka bulunması gereken bu ürünün çeşitleri, renkleri ve desenleri bir birinden çok farklıdır.
 
Çay ve kahve saatlerinin daha keyifli ve estetik görünmesini sağlamak için bu takımlar tercih edilebilir. Bunun yanı sıra bu iki kişilik çay ve kahve takımları hediye olarak verilebilir. Günümüzde bu ürünler oldukça ön plandadır. Bu yüzden de hediye seçeneği olarak da değerlendirilebilir. 

2 Kişilik Çay Kahve Takımı

Herkes kendi zevkini ön plana çıkartarak bir seçim yapabilir. Sunulan 2 kişilik çay kahve takımı sayesinde içilen çayların ve kahvelerin tadı bambaşka olacaktır. Estetik ve şık görüntü veren bu 2 kişilik çay kahve takımı sayesinde sunum daha şık olacaktır. Artık bu tür ürünler daha çok tercih edilmektedir. Geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olan bu takımlar özellikle genç çiftlerin ilk tercihi olmaktadır. Çeyizlerde de yerlerini alan bu takımlar kullanışlıdır. 

Ev ziyaretlerinde, doğum günü, farklı özel günlerde bu 2 kişilik çay kahve takımı hediye olarak da verilebilir. Şık, zarif, renkli veya sade her çeşit ikili takım fincanları mevcut bulunmaktadır. Dolayısı ile her tarza ve zevke hitap edecek modeller bulunmaktadır. 

Zarif 2 Kişilik Çay Kahve Takımları

Sunulan bu 2 kişilik çay kahve takımı sunum yapan kişi ile aranızda bir bağın oluşmasını sağlayacaktır. Bunun yanı sıra en yakın dostunuzla içeceğini kahve ve çay daha sıcak bir ortam yaratacaktır. Bu şık ve zarif 2 kişilik takımlar son dönemlerde çok sevildi ve tercih edildi. Özellikle geniş renk seçenekleri sayesinde herkes aradığını bulacaktır. 

Zarif duruşu ile dikkat çeken 2 kişilik çay kahve takımı modelleri ile özel sunumlar yapabilirsiniz. Bir birinden dikkat çeken desenleri ve renkleri ile sunulan bu takımlar çok sık tercih edilmektedir. Her zevke uyumlu olan bu takımlar sayesinde sunumlar daha özel ve şık olmaktadır. Sofra düzenine dikkat eden bireyler de bu takımlardan faydalanabilir. 

Özellikle partner ile içilen çay ve kahve keyfi bambaşka oluyor. Bu özel 2 kişilik çay kahve takımı modelleri çok şık ve kullanışlı. Bu özel ürünler sayesinde geçirilen zaman daha güzel ve özel olacaktır. Masa düzeni, sunum yapılan her ürün bir mesaj içermektedir. 

Şık İki Kişilik Kahve Ve Çay Modelleri 

Çeşitli motiflerle sunulan bu ürünler göz kamaştırıcı bir etkiye sahiptir. Satılan bu 2 kişilik çay kahve takımı modelleri çeşitli desenlere de sahip. Çiçek, kelebek, yazılı ve mesajlı olan bu özel ürünler sunumu daha da özel yapacak tarzdadır. Sade ama aynı zamanda şık takım modelleri de söz konusu. Sade ve tek renk modellerinde siyah, beyaz, kırmızı gibi her renk mevcuttur. Yine desen detayları olan takımlar da canlı bir sunum yapmanızı sağlayacaktır. 

İki kişi için tasarlanan bu takımlar çay ve kahve saatini özel kılacaktır. En yakın arkadaşınızla içilen bu kahve ve çay daha eğlenceli ve şık hale gelebilir. Aynı zamanda birçok kişi bu 2 kişilik çay kahve takımı modelleri çeyizine de koymaktadır. Çünkü bu tür sunum ürünleri oldukça revaçta. 

2 kişilik Çay Kahve Takımlarının Fiyatları

Sunulan 2 kişilik çay kahve takımlarının fiyatları son derece uygundur. Herkes gönül rahatlığı ile bu ürünleri satın alabilir. Uygun 2 kişilik çay kahve takımı fiyatları sayesinde herkes bu ürünü satın alabilir. Fiyatlar oldukça avantajlıdır. Kalitesi, yapılan malzeme gibi detaylar fiyatları etkiler. Buna rağmen herkes rahatlıkla bu ürünü satın alabilir. Yapılan indirim ve avantajlı fiyat seçenekleri ile herkes istediği takımı kolaylıkla satın alacaktır. 

Porselene ürünler günümüzde sıklıkla tercih edilmektedir. Zarif ve şık olan porselen takımların fiyatı da son derece uygundur. Kaliteli ürünleri uzun süre kullanım avantajı bulunmaktadır. Sunuma önem veren herkes bu güzel takımlara sahip olabilir. Üstelik çok uygun fiyat seçenekleri ile. 

Sunulan bu 2 kişilik çay kahve takımı fiyatları değişebilmektedir. Bu yüzden kişiler seçtiği takıma göre fiyatı incelemeli. Genellikle 2 kişilik çay kahve takımı fiyatları herkes için uygundur. Dayanıklı ve sağlam olan çay kahve takımları uzun yıllardan beri sunum için hizmet edecektir. Çeşitliliğine bakıldığında hem renk hem de desen olarak bol seçenek mevcuttur. 

Bir Birinden Şık Takım Seçenekleri

Sunulan çay ve kahve takımları modelleri ile göz kamaştırıyor. Renkli desenler ve çizgiler sunumu renklendirecektir. Ancak sade seçenekleri değerlendirmek isteyenlere göre de seçenekler var. Sade ve zarif, şık ve ince detaylarla tamamlanan 2 kişilik takımlar da mevcuttur. Bu 2 kişilik çay kahve takımı fiyatları da oldukça uygundur.  Her bütçeye göre seçenekler var. Bu ürünleri kişiler kendileri de kullanabilir. Öte yandan hediye olarak da verilebilir. Yeşil, siyah, beyaz gibi renkler ön planda iken, çizgili ve el yapımı olan ürünler de oldukça popülerdir.

El yapımı olan iki kişilik takımlar son dönemlerde sıkça tercih edilmektedir. Sunuma önem veren bireyler her şeyin özel olmasını isteyebilirler. Bu noktada özel tasarımlara sahip olan iki kişilik takımlar devreye girmektedir. Herkese hitap edecek modeller artık satışta mevcut. Gerek desenler gerek ise renkler bakımından seçim yapmak biraz zor olabilir. Çok geniş ürün yelpazesi ile satışa sunulan iki kişilik takımlar son dönemlerde çok sevilmektedir. Sunumların en vazgeçilmez parçası bu iki kişilik çay kahve takımları olmaktadır. 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.