1.250 TL VE ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ | PEŞİN FİYATA 3 TAKSİT
Menü
Hesabım
Sepetim
Filtre
KATEGORİLER
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
MARKA
MODEL
{{ FILTER.NAME }}
Filtre
Fiyat
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×

Kahve içmek, çoğu kişi için bir tutkudur. İyi bir kahve deneyimi dendiği zamanda akla ilk gelen köpük, telve ve fincandır. Kahve takımları, kahvenin görselliğini etkileyen en önemli unsurdur. 6 kişilik kahve takımı olarak satılan onlarca çeşit arasında her zevke hitap eden ürünler mevcuttur.

Takım olarak satılan modeller, kalabalık davetlerde bütünlük sağlamaktadır. Ayrıca isteğe göre 6 kişilik kahve takımı modelleri daha az servisler içinde tercih edilebilir. Kültürümüzün geleneksel bir parçası haline gelen Türk kahvesi, yüzyıllar boyunca var olmuştur. Ancak günümüzde daha özel bir yere sahiptir. Sunum severlerin ve kahve tutkunlarının ortak noktası haline gelen kahve takımları, artık çok daha fazla çeşide ve benzersiz tasarımlara sahiptir. 6 kişilik olarak satılan kahve takımları, yalnızca Türk kahvesi  için değil, farklı kahve içimleri içinde tercih edilebilir.

Her Bütçeye Uygun 6 Kişilik Kahve Takımları

6 kişilik kahve takımı fiyatları her bütçeye uygun olmakla birlikte modele göre değişmektedir. Çok çeşitli seçenekler arasında günlük olarak tercih edilebilecek fincan kahve takımları daha uygun fiyata sahiptir. El işçiliği bulunan ve özel tasarım modellerde 6 kişilik kahve takımı fiyatları daha yüksek olabilmektedir. Şık ve zarif tasarımlardan oluşan takımların fiyatları yine fincanda kullanılan yaldız, porselen, desen vb. durumlara göre de değişmektedir.

Her bir üründe ayrı kaliteyi görebileceğiniz sitemizde, uygun fiyat kaliteli ürün politikası uygulanmaktadır. Günlük yaşamın rutini haline gelen ve en güzel ikram olarak bilinen kahveyi, en şık, farklı ve uygun fiyatlı ürünlerle sizde tadabilir, sunabilirsiniz.

Zamansız Tasarımlarla Birbirinden Şık Kahve Takımları

Genellikle 6 kişilik kahve takımı olarak tercih edilen setler, bir evin olmazsa olmazıdır. Kahve kültürünün en iyi şekilde temsil edildiği ülkemizde, sunuma ve şıklığa verilen önemde fazladır. Bu nedenle sizlere sunulan zamansız, her dönemin şıklığına uygun onlarca modelden birini tercih edebilirsiniz. 6 kişilik kahve takımı modelleri kategorisine her geçen gün bir yenisi eklenmektedir. Ancak artan bu çeşitliliğe yetişmek mümkün değildir. Bu nedenle doğru tercih, kahve takımının zevkle her zaman kullanılabilmesini sağlamaktadır.

Sezonun trendleri arasında çiçekli ve etnik desenli modeller yer almaktadır. 6 kişilik kahve takımı modelleri arasında çiçek ve etnik desen her dönem var olmuştur. Bu tarz desenler, zamansız ve şık olarak adlandırılmaktadır. Tercihleri arasında kararsız kalanlar ve kahve takımını uzun süre kullanmak isteyenler için bu modeller en ideal tercihler olacaktır.  

Kahvesiz Asla Diyenlerin Tercihi 6 Kişilik Kahve Takımları

Güne kahve ile başlayanlar, samimi sohbetin yanında kahveyi eksik etmeyenler, 6 kişilik kahve takımı onlar için olmazsa olmazdır. İyi bir kahve içmek cezveden fincana uzanan bir yolculuktur. Bu nedenle kahveyi yudumlamadan önce ilk olarak göze hitap etmesi gerekir. Kahve tutkunları, iyi bir kahve deneyiminin ilk olarak güzel ve hoş bir fincanda başladığını bilir.

Zengin tasarım çeşitliliği, kişilerin zevkine en yakın modeli tercih etmesine imkan sağlamaktadır. Kahvesiz asla diyenler, gelen misafirlerini de hoş bir kahve ile ağırlamak isterler. Birbirinden modern ve tarz 6 kişilik kahve takımı modelleri ile kahve tutkunları için hoş sunumlar yapmak daha zevkli olacaktır.

Birbirinden Şık Kahve Takım Modelleri ve Fiyatları

Günümüzde kahveye olan ilgilinin daha fazla artması ile birlikte kahve takımlarına olan ilgide artış göstermektedir. Bir zevk, tutku haline gelen kahve deneyimi yalnızca Türk kahvesi ile sınırlı kalmayıp dünya kahveleri olarak da mutfaklarımızda yer almaktadır. Her bir kahvenin ortak noktası ise şık ve güzel kahve takımlarıdır. Artan çeşitlilikle birlikte kahve takımlarının da fiyatları güncellenmektedir. Her bir model kendine özgü tasarım ve malzemeden yapılmaktadır. Geneli ise 6 kişilik ve 2 kişilik olarak tasarlanmaktadır.

6 kişilik kahve takımı fiyatları aslında kişinin kendi bütçesine bağlıdır. Sizler için sunulan yüzlerce farklı model arasında hem tarz hem uygun fiyatlı olanları tercih edebilirsiniz.
Kahve takımları, uzun yıllar kullanılabilen ürünlerdir. Sağlam yapısı ve çıkmayan desenleri sayesinde bir takımı yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Bu nedenle 6 kişilik kahve takımı fiyatları aslında ideal rakamlardır. Kullanım ömrünün uzun olması sayesinde fiyatların her bütçeye uygun olduğu düşünülebilir.

Sezonun Kahve Takımı Trendleri

Kahve takımı modelleri, her geçen gün artarak üretilmektedir. Model çeşitliliği oldukça fazladır. Her sezonun öne çıkan yeni parçaları da bunlar arasındadır. Sezonun trend  modellerini farklı kesime sahip kahve takımları oluşturmaktadır. Alışılagelmişin dışında olan kesimler, fincanları sıradanlıktan uzaklaştırıp görsel şıklığa ulaştırmaktadır. Renk olarak sezonda modası hiç geçmeyen beyaz ve siyah renk rövanşta olup, rengarenk kahve takımları da yine gözdeler arasında olmaya devam ediyor. 

6 kişilik kahve takımlarında her biri farklı ama benzer desende olan modeller de yoğun ilgi görmektedir. Bu kahve takımları her renkte tercih edilebilir. Sezonun bir başka trendi ise desenli altlıklar, tek ren fincan şeklinde olanlardır. Sadeleşmeyi tercih edenlerin favorisi olan bu modeller, oldukça hoş bir görüntü sağlamaktadır.

Sezonun 6 kişilik kahve takımı trendleri arasında her dönemin modası olmayı başaran ve kahve takımlarında sıklıkla gördüğümüz avangard desenler de bulunmaktadır. Yaldızlı olan bu modeller, sunum aşıkları için vazgeçilmezdir. En özel misafirler için dolaplarda yerini alan avangard fincan modelleri, tamamlayıcı aksesuarlar sayesinde en şık sunumları oluşturmaktadır.

Spor model tercih edenler için çiçek desenli kahve takımları, her ortama, her sohbete eşlik edecek en güzel takımlardan bir tanesidir. Özellikle rengarenk olan çiçekler sezonda sık sık görülmektedir. Yine her fincanda görebileceğimiz farklı renk bu takımlara ayrı bir hava katmaktadır. Ayrıca kahve takımlarına görmeye alışık olmadığımız birçok yeni rengi bu sezonda benzersiz tasarımlarla fincanlarda görmekteyiz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.