1.250 TL VE ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ | PEŞİN FİYATA 3 TAKSİT
Menü
Hesabım
Sepetim
Filtre
KATEGORİLER
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
MARKA
MODEL
{{ FILTER.NAME }}
Filtre
Fiyat
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×

Gündelik hayatımızda gelen konuklarımızın sofra sunumlarını görsel bir şölene çevirmek ve onlara kendilerini özel hissetmek için dekoratif parçalara gereksinim duyulmaktadır. Bazı özel günler için hazırlanan kurabiyelerin ya da şekerlemelerin misafir masasına şıklık kazandırması için birbirinden farklı model ve çeşitte ürünler tasarlanmaktadır.

Aynı zamanda 5 çayı, piknik, doğum günü, altın günü, nişan ve benzeri organizasyonların vazgeçilmez lezzeti olan kurabiyelerin sofralara sunumu için farklı özellikte kurabiyelik çeşitleri tasarlanmaktadır. Bu konuda birbirinden farklı formda olan ürünlerin yapılış malzemeleri ve tasarımları değişiklik göstermektedir.

Kurabiyelik Modelleri 

Genel olarak, en fazla tercih edilen modern ve klasik özellikte olan cam kurabiyelik sade, renkli, desenli ya da çizgili alternatiflere sahip olmaktadır. Aynı zamanda farklı amaçlara da hizmet eden kurabiye sunum tabakları kullanılarak, sofralarınızı daha da renklendirebilirsiniz. Bu bakımdan hem kalitesini hem de özgünlüğünü hissettiren ürünler, pasta sunum modelleri ile de kişilerin beğenisini kazanmaktadır.

Etkileyici desenlere sahip olan kurabiyelik modelleri, misafir ikramlarında kurabiyelerin sunumu için kullanılır. Bunun yanında ikramların tazeliğini ve lezzetini de korumak adına saklama kabı şeklinde da kullanılmaktadır. Bu açıdan modeller kişilere bağlı olarak değişebilen kullanımları ile öne çıkmaktadır. Günlük hayatta kurabiye, kolay yapımı ve harika lezzeti ile günün her öğününde tüketilebilen özelliğe sahip olmaktadır.

Bu bakımdan sıcak ve taze kurabiyelerin lezzeti bambaşkadır. Bu konuda çok fazla yapılan yiyeceğin saklanması da oldukça önemlidir. Sofralara, rengi ile kokusu ile lezzeti ile şıklık ve gösteriş katan kurabiyelerin tazeliğini koruması için de kurabiyelik modelleri seçebilirsiniz. 

Kullanışlı Kurabiye Modelleri 

Günlük hayatta kişilerin bir araya geldiği oturmalarda en fazla tüketilen ikramların en başında kurabiyeler gelmektedir. Bu harika lezzetin sunumu da son derece önemlidir. İki katlı kurabiyelik modelleri; çok farklı tasarımı ve özel motifi ile harika bir görüntü yansıtır. Çok büyük emekle hazırlanan kurabiyeleri, çok güzel tasarıma sahip olan şık kurabiyelik modelleri ile servis edilerek sunumlara estetiklik kazandırmaktadır.

Bu konuda farklı desen, motif ve çizgileri bir araya getiren bu modellere her dönem için uygun olarak kullanılabilir. Kurabiye servis tabağı seçenekleri arasında stantlı olan modellerin kullanımı da oldukça kolaylaştırıcı etkenlerin başında yer almaktadır. Katlı kurabiyelik modelleri, eşsiz tasarım ve desenleri sofralarınıza taşımaktadır.

İki katlı şekilde tasarlanan ürün, kurabiyelerin dışında şekerleme sunumları için de çok rahat kullanabilir. Mavi ve beyaz renk uyumu ile dizayn edilen kurabiyelik, alt katı büyük, üst katı küçük şekilde dizayn edilmektedir. Ayrıca; kullanımının yerine ve ihtiyacınıza bağlı olarak da bakır, plastik, cam kurabiyelikler şeklinde satın alınabilir, misafirler için özel bir şekle getirebilir.

Kurabiyelik Modelleri Tasarımı

Çok fazla ilgi gören ve kullanım sağlanan son zamanların popüler modeli katlı kurabiyelik kırmızı tasarımları ile sunumları renklendirmektedir. Modern çizgilere sahip olan bu parçalar, canlı ve renkli görünüşü ile sofraların atmosferini de değiştirmektedir. Genel olarak katlı kurabiyelikler de darbelere, aşınmalara, çizilmelere karşı da oldukça dayanıklı olan emaye kullanılmaktadır. Metalin üzerine işleme yapılan emaye malzemeler, dekoratif parçalara da farklı bir hava katmaktadır.

Genelde misafir sofraları, lezzetli ikramlıkların yer aldığı servisinin de çok fazla özenildiği yerlerdir. Özel günlerde vazgeçilmez ikramlıklar arasında yer alan kurabiyeler; lezzeti, görselliği ve kokusu ile çok güzel bir sunum hak etmektedir. Bu konuda kullanıcıların kurabiye sunum seçenekleri tek katlı, iki katlı modeller şeklinde olmaktadır.

Genelde kurabiyelik modelleri mavi ve beyaz renklerin harmanlanması ile tasarlanmaktadır. Aynı zamanda katlı kurabiyelik modelleri hava akımını da kestiği için sunum yapılan ikramlıkların taze bir şekilde kalmasını sağlamaktadır. Doğum günlerinde ve nişan ya da buna benzer özel günlerde gümüş model seçenekleri ile ayrı bir hava katmaktadır.

Düze, sade, şık ve kullanışlı olan bu ürünler farklı ebatlara da sahip olmaktadır. Küçük tabak, orta tabak ya da büyük tabak şeklinde satışa sunulmaktadır. Bunun yanında her bir tabak farklı ikramlıklar için kullanabilmekte ve misafir sofralarınızı çok daha şık bir şekle getirebilmektedir.

Kurabiyelik Modellerinin Özellikleri

Sadelik ve zarafeti yansıtan kurabiyelik modelleri çok farklı ebatlara sahip olmaktadır. Bu noktada tek katlı, iki katlı, üç katlı şekilde tasarlanan modeller kullanıma uygun şekilde sunum yapılmaktadır. Hepsi farklı ebatta ve tasarımda kullanım özelliklerine bağlı olarak dizayn edilir. Metal ya da çelik malzemeden üretilen kurabiyelik sunum ürünlerinde, en son moda trend renkler kullanılmaktadır. Kırmızı, yeşil, bakır, beyaz renkle ön plana çıkmaktadır.

Kek, kurabiye, börek, lokum, çikolata gibi pek çok lezzetli ikramlıkları taşıyabilecek kapasiteye sahip olan bu modeller, sofraları özel hale getirmek için kullanılmaktadır. İki katlı olan kurabiyelik modelleri; tasarımı, canlı renkte modelleri ve seramik malzemesi ile kullanıcıların beğenisini kazanmaktadır. Şık ve gösterişli figürler ve kenar kısmına işlenen çiçek motifleri ürüne farklı bir hava katmaktadır. Bu modellerin satın alma aşamalarında da kurabiyelik fiyatları çok uygun seçenekler ile karşımıza çıkmaktadır.

Ayaklı kurabiyelik modelleri de çok fazla kullanılan ve tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Aynı zamanda bu ürünlerin yapımında çok farklı malzemeler kullanıldığından bakımına da çok dikkat edilmesi gerekmektedir. Bakır malzemeden yapılmış olan bu ürünleri yıkamak yerine, nemli bir bez ile silmek daha uygun olacaktır. Bu ürünleri bulaşık makinesinde yıkamak da önerilmez.

Bunun yanında seramik ve porselen tasarıma sahip olan ürünler elde yıkanmaya uygun olmaktadır. Kullanım sonrasında sıvı deterjan ve de yumuşak bir bez ile yıkayabilirsiniz. Genel olarak evlerinizin en özel köşelerini oluşturan ve misafir sofralarını da lezzetli ikramlar kadar sunumları ile öne çıkaran bu eşsiz kurabiyelik fiyatları da son derece uygun olmaktadır. 

Katlı Kurabiyelik Özellikleri 

Özel günlerinizde ikramlarınızı misafirleriniz için değerli hale getiren ayaklı cam kurabiyelik modelleri kurulumu da çok basit ve zahmetsiz olmaktadır. Eğer, tek katlı bir kurabiyelik satın aldıysanız kuruluma gerek duymazsınız. İki katlı veya üç katlı olanlar için de aparatlar yardımı ile ekstra bir alete gerek kalmadan kolaylıkla kurulabilirsiniz.

İki katlı olan kurabiyelik aparatı, ürünün orta kısmına yerleştirilerek kurulum yapılmaktadır. Bu parçalar, genelde sunum eşyalarının sağlam ve sabit bir şekilde durmasını sağlar. Kurulumu kolay olduğundan zamandan tasarruf da sağlanabilir. Kurulumu çok kolay kullanımı da çok rahat olan bu modeller ile misafir sofralarında harika bir sunum meydana getirirsiniz.

Kurabiyelik Fiyatları

Günlük hayatta çay saatlerinde sunum yapılan kurabiyelerin çok şık bir şekilde sunulması için farklı tasarımda ve modelde ürünler yer almaktadır. Genel olarak farklı ve gösterişli tasarımıyla sofrasında farklılık yaratmak isteyen kişiler için kurabiyelik fiyatları çok ekonomik seçeneklerde satışa sunulmaktadır. Farklı stil ve tasarımlara sahip olan kurabiyelik modelleri uygun fiyatlandırma seçimleri ile öne çıkmaktadır.

Günlük olarak ya da özel kullanımlar için tercih edilen kurabiyelik fiyatları tasarım, model ve malzemeye göre farklılık göstermektedir. Eğer, yüksek bütçeli desenli, canlı renkli, bakır, iki katlı ya da üç katlı modellerde kurabiyelik fiyatları biraz daha yüksek fiyat seçenekleri ile karşımıza çıkar. Gösterişli ve şık havası ile herkesi kendine hayran bırakan kurabiyelik modelleri farklı zevklere ya da bütçelere uygun olan seçenekleri ile satışa sunulmaktadır. 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.