1.250 TL VE ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ | PEŞİN FİYATA 3 TAKSİT
Menü
Hesabım
Sepetim
Filtre
KATEGORİLER
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
MARKA
MODEL
{{ FILTER.NAME }}
Filtre
Fiyat
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×

Sahan, yemek ısıtılmaya ve yemeye uygun derinliği bulunan kap demektir. Sahan geniş kullanım alanına sahip bir mutfak eşyasıdır. Sahanlarda derinlik az genişlik çeşitli ölçülerde üretilebilmektedir. Üretim malzemeleri de farklı olabilmektedir. Sahan, genel olarak metal türlerinden üretilmektedir. Bakır sahanlar tarihi en eski çeşitleridir. Çelik, granit gibi maddelerden de yüksek kalite sahanlar üretilebilmektedir. Ayrıca her kullanıcının zevkine uygun sahan modeli bularak sahip olabilmesi mümkündür. Kapaklı sahanlar, sahan setleri ya da kapaksız sahan seçilebilmektedir.

Sahan Nedir?

Sahan, çok derin olmayan, yayvan metal kap olarak tanımlanmaktadır.  Sahan çeşitleri arasında geçmişte en yaygın kullanılan bakır sahanlar zamanla Popülaritesini kaybetmiş olsa da yeniden kazanmış bulunmaktadır. Bakır sahan kullanıcılarının vazgeçilmezidir. Bu nedenle, en eski tarihli bakır sahan çeşitleri bulunup kalay kaplatılarak kullanılmaya özen gösterilmektedir. Sahan modelleri bir birinden güzel ve farklı ölçülerde bulunabilmektedir. Her biri ayrı özellik taşıyan sahanlar, az ve susuz yiyecekleri pişirmek, yemek ısıtmak için ya da dekoratif olarak kullanılabilmektedir.  Sahan modelleri tek olarak satılabildiği gibi ikili ve üçlü setler halinde de satılabilmektedir. Kullanıcı sayısı ihtiyacına göre sahan boyutu seçilmektedir.

Sahan Ölçüleri

Sahan ölçüleri kullanıcı sayısı ve zevkine göre değişmektedir. En küçük ölçekli sahanlar genellikle yumurta, omlet veya aperatifler için kullanılmaktadır. Bazı sahanlar fırına girebildiğinden güvenle fırın yemekleri yapılarak sahanıyla sunulmaktadır. Çelik sahan, bakır sahan, granit sahan ya da tamamen farklı materyalden üretilen sahanlar bulunmaktadır. Günün her saati internet erişimi sağlanarak sahan seçilebilmektedir. Sahanlar kullanıcı ihtiyacına en uygun şekilde üretilerek sunulmaktadır.

Sahan Ne İşe Yarar?

Sahan, gündelik yaşamda oldukça geniş yere sahip bir mutfak eşyasıdır. Kullanıcı zevk ve ihtiyacına göre tercih edilen sahanlar en kısa sürede adrese teslim edilmektedir. Sahan, yemek pişirmek, saklamak ya da sunum olarak kullanılabilmektedir. Sahan modelleri arasında granit setler, çelik setler ve bakır sahanlar beğeniye sunulmaktadır. Kelime ifadesi derinliği az, sunum ya da pişirme kabı olarak ifade edilmektedir.

Sahan çeşitleri arasında derinliği farklı seçenekler bulunmaktadır. Derinliği fazla olan çeşitleri çukur sahan olarak tanımlanmaktadır. Sahanlar, yemek ısıtmak, pişirmek ve sunumluk olarak kullanılabilmektedir. Yine sahanlar kapaklı, kapaksız olarak da satışa sunulabilmektedir. Sahan modelleri çelik, granit kaplama, döküm ya da bakır olarak beğeniye sunulmaktadır. İhtiyaç sahipleri sahan seçimlerini yaparak sipariş oluşturabilmektedir. Sipariş ürünleri en kısa sürede firma güvencesiyle adrese teslim edilmektedir. Sahan seçimi yaparken ilk dikkat edilecek şey sağlam ve sağlıklı materyallerden üretilmiş olmasıdır.
 
Sahan Çeşitleri

Sahan çeşitleri pek çok kişinin merak konusudur. Kullanıcı zevki ve kullanım amacına uygun olarak tercih edilmektedir. Sahan sahibi olmak isteyenler güvenle internet üzerinden sipariş verebilmektedir. Böylece çarşı, Pazar sahan aramak yerine ayağınıza gelen ürünü adresinizde teslim alabilirsiniz. Sahan çeşitleri;
-Bakır sahan,
-Porselen sahan,
-Çelik sahan,
-Döküm sahan,
Granit sahan olarak bilinmektedir. Ayrıca tamamen farklı materyal sahanlar da üretilebilmektedir. Sahan seçimi yaparken el yanması, rahat taşıma olanağı sağlanabilmesi için kulplu sahan seçilmesi önerilmektedir. Hangi tür sahan olursa olsun çok geniş işleve sahip olduğu bilinmelidir. Ayrıca sahan fiyatları son derece düşük olarak müşteriye yansıtılmaktadır. Çok amaçlı ürünler olarak tanımlanabilen sahanların her mutfakta yeri bulunmaktadır.
Porselen & Bakır Sahan
 
Porselen ve bakır sahanlar mutfak eşyalarının en çok tercih edilen türleridir. Porselen sahanlar, şık ve dekoratif görüntüleri yanında mikro dalga fırına girebilmektedir. Ocağa konulabilen porselen sahanlar, bulaşık makinesinde yıkanabilmektedir. Kir tutmaz, bakteri üretmez özellikleriyle tercih edilmektedir. Bakır sahanlar da sağlık katkısı çok yüksek ürünlerdir. Uzun yıllar güvenle kullanılarak kullanıcıya hizmet sunmaktadır. Bakır sahanların en önemli özelliği ömrü uzadıkça değer kazanmasıdır, bazı ürünler kullanım sürecini tamamlamaktadır. Bakır sahan, belirli aralıklarla kalay kaplanarak kullanılmaya devam etmektedir. Hem bakır hem de porselen sahanlar internet aracılığıyla ayağınıza getirilmektedir. Güvenle seçim yaparak sipariş verilebilmektedir. 

Sahan Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Sahan kullanıcı zevkine göre seçilebilen geniş kapsamlı kullanıma sahip ürünüdür. Sahan seçerken dikkat edilmesi gereken detaylara dikkat edilmesi gerekmektedir.
-Üretim malzemesi sağlıklı ve doğa dostu olmalıdır.
-Sağlık güvenliği kanıtlanan materyallerden üretilmiş olmasına dikkat edilmelidir.
-Fiyat seçeneği gözden geçirilmelidir.
-Üretici ve tedarikçi firma güvenliğinden emin olunmalıdır.
-Tek sahan ihtiyacınız mı var? Yoksa sahan setine mi? Netleşmiş olmak gerekmektedir.
-Kulplu- kulpsuz ya da kapaklı, kapaksız sahan seçimi yapılırken üretim malzemesine dikkat edilmelidir.

Sahan Fiyatları

Sahan, derinliği düşük, sığ kap olarak ifade edilebilmektedir. Kapaklı sahan, kapaksız sahan çeşitleri bulunmaktadır. İhtiyaca göre tercih yapılarak 7/24 sipariş verilebilmektedir. Bir birinden güzel sahanlar ve sahan setlerine uygun fiyata kolaylıkla sahip olunabilmektedir.  Sahan Fiyatları düşük ürünler olarak sunulmaktadır.

Fiyatı düşük işlevleri yüksek ürünler olarak üretilmektedir. Kullanıcı arzusuna göre bakır, granit, seramik ve çelik sahan sahibi olabilmektedir. Sahan fiyatları söz konusu olduğunda yüksek kalite ürüne uygun fiyata sahip olunabilmektedir. Sahan kullanıcıları, fırın yemeğinden, yumurtaya, sucuktan mantara kadar tüm atıştırmalık ve kolay yemekler yapabilmektedir. Sahan fiyatları son derece düşük tutularak müşteri memnuniyeti kazanmaya özen gösterilmektedir. Derinliği az işlevi çok birer mutfak eşyası olarak her zaman mutfaklarda sahanların yeri bulunmaktadır.

Sahan Kullanıcılar İçin Önemli Detaylar

Sahanlar, kullanıcıları için vazgeçilmez ürünlerdir. Kapaklı- kapaksız, kulplu-kulpsuz gibi tercihler yapılarak sahip olunabilen sahanlar uzun yıllar kullanılabilmektedir. Kullanıcılar, şık dekoratif ve özel tasarım sahanlara da sahip olabilmektedir. Sahan fiyatları konusunda müşteri bütçesine katkı sunan sahanlara sahip olmak için internet üzerinden seçim yapılabilmektedir. Seçilen ürünler için sipariş oluşturularak adrese teslim alınabilmektedir. Firma güvencesi ve en uygun paketleme yöntemiyle gönderilen sahanlar uzun yıllar kullanılabilmektedir. 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.