1.250 TL VE ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ | PEŞİN FİYATA 3 TAKSİT
Menü
Hesabım
Sepetim
Filtre
KATEGORİLER
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
MARKA
MODEL
{{ FILTER.NAME }}
Filtre
Fiyat
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×


Kahve olsun, pasta çay servis takımı her evde çoğunlukla bulunmaktadır. Nerede ise en çok kullanılan parçalar arasında çay servis takımı yer almaktadır. Çay, kahve ve pasta takımları genellikle özel günlerde ve misafirleri ağırlama da tercih edilmektedir. Günümüzde kahve ve pasta servis takımı ve çay takımlarının birçok modeli bulunmaktadır. Bu yüzden seçimlerde zorlanmak mümkündür.

Binlerce Servis Takım Çeşitleri

Oldukça geniş ürün kapasitesine sahip olan kahve ve pasta çay servis takımı parçaları büyük rağbet görmektedir. Her tarza uygun binlerce model arasında, her kitleye ait modeller ve çeşitler bulunmaktadır.

Sadelik sevenler kişiler için süslü servis takımlarından uzak oldukça sade takımlar bulunmaktadır. Gösterişten hoşlanan kişiler için fazlası ile gösterişli çay kahve pasta takımları ve çeşitleri bulunmaktadır. 

Çay Pasta Servis Takımı Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

İnsanlar pasta çay servis takımı alırken ürünlere dikkat edilmelidir. Bu tür ürünleri satın alırken dikkat edilmesi gereken birçok önemli unsurlar bulunmaktadır. Dikkat edilmesi gereken konulardan ilk olarak ürünün malzeme kalitesinin iyi olup olmadığıdır. Eğer mutfakta uzun süre kullanmak istiyorsanız çay servis takımı kalitesine mutlaka dikkat edilmelidir.

Kaliteli bir servis takımları alırsanız mutfağınızda yıllar boyu rahatlıkla kullanabilirsiniz. Fakat kalitesi kötü ve dayanaksız malzemelerden üretilmiş ürünler tercih ederseniz zamanla dayanıklılığı yitirecektir.

Ayrıca pasta servis takımı ürünlerin renk ve boya kalitesi de oldukça önemlidir. Kalitesiz bir boya olur ise zamanla kaybolup gidecektir. Bu sebep ile beraber ürünleriniz kötü bir görüntüye sahip olacaktır.

Pasta Servis Takımları

Özellikle misafirleri ağırlamak için hazırladığınız atıştırmalık çeşitlerini, pasta servis takımı seti kullanarak fazlası ile şık ve tarz bir menü sunabilirsiniz. Göz alıcı, ışıl ışıl sofralar ve birbirinden tarz binlerce pasta takımı çeşitleri bulunmaktadır.

Yemek takımları gibi, çatal bıçak takımları gibi, sunum servis çeşitleri ile pek çok üründen faydalanabilirsiniz. Kahvaltılarda, akşam yemeklerinde veya misafirlerinizi ağırlar iken şık pasta servis takımı, setleri uygun bir seçenek olmaktadır. Sunum ürünleri arasında bulunan bu eşyalar, mutfakların en olmazsa olmazları olmaktadır.

Her Zevke Uygun Pasta Çay Servis Takımları 

Kişisel olarak her zevke uygun pasta çay servis takımı sunum olarak da harikalar yaratmaktadır. En lezzetli atıştırmalık ve yiyeceklerinizi modern olarak, klasik olarak, vintage olarak farklı tarzda sunum yapabilirsiniz. Bu setler sayesinde görsel harika bir şölen sunmak mümkündür.

Sofranızda ve sunumlarda kendi tarzınızı ve şıklığınızı yansıtmak adına farklı birçok pasta çay seti arasından seçimler yapılmaktadır. Farklı birçok tarza hitap etmek için mor renkli, beyaz renkli, gümüş renkli pasta servis takımı ürünleri bulunmaktadır. Ayrıca tek renk çeşitlerin yanında mermer desenli olanlar ve ​​​​leoparlı pasta servis takımları tasarımları da büyük rağbet görmektedir. 

Birbirinden Tarz Farklı Zevklere Hitap Eden Pasta Servis Takım Çeşitleri

Misafir ağırlamak veya günlük yaşamda özenli sofralar hazırlamak için pasta servis takımı kullanabilirsiniz. Parça sayısının fazla olduğu pasta çay takımı, çay bardakları ile sete ilave edilmesiyle oluşmaktadır.

Bunlarla birlikte en başta şık, tarz sunum servisleri gelmektedir. Sunumlar ile beraber içerisinde bulunan pasta servis seti oldukça dikkat çekmektedir. Setlerin çeşitleri ve modellerinin geniş çeşitleri olması ile dikkat çekmektedir.

Setlerin Kişi Sayısına Göre Parça Sayıları 

Tasarımları sayesinde oldukça rağbet gören birçok çay servis takımı ve pasta setleri bulunmaktadır. Ayrıca her aile sayısına uygun olarak birçok seçenek bulunması gibi, parça sayısı, kişi sayısına göre farklılık göstermektedir. 7 parçalı setler, 8 parçalı setler, 13 parçalı setler olarak bulunmaktadır.

Gene devamında 19 parçalı setler, 21 parçalı setler takımın içerisinde yer bulan adede göre değişiklik göstermektedir. Kalabalık bir çevre veya aileniz kalabalık ise parça sayısı fazla modellerden seçmek daima kullanış sağlamaktadır. Bunun devamında pasta takımı 6 kişilik veya 12 kişilik olarak da seçeneklerden kişi sayısına göre seçebilirsiniz.


Tarzınıza Uygun Pasta ve Çay Servis Takımları İle Sofralarınıza Renk Katın
Servis takımları ile sunum malzemeleri sofraların vazgeçilmezleri olmaktadır. Özellikle pasta tabak setleri ve birbiri ile uyumlu desenleriyle görsel bir şölen sunmaktadır. Ayrıca yiyeceklerin ve tadımlıkların daha şık bir tarzda sunulmasını sağlamaktadır.

Pasta tabağı takımı şeklinde servis ve çay servis takımı sunumları tabakları sayesindedir geniş kullanımlar sunmaktadır. Pasta seti kaliteli ürünler sayesinde yıllarca rahatça kullanım sağlamaktadır. Ayrıca bulaşık makinesinde herhangi bir deform görmeden temizlenmektedir. Böylece oldukça rahatlık ve konfor sağlamaktadır.


Pasta Servis Takımları Seçerken Özen Gösterilecek Noktalar
Mutfakta nerede ise en çok ihtiyaç duyulan ürünlerin başında pasta seti ve çay servisi setleri gelmektedir. Özellikle çok fazla ve de sık sık misafir ağırlama gibi durumlarda kalanlar için büyük ilgi ve rağbet görmektedir.

Harika ve şık sofralar kurmak ve hazırlamaktan keyif alan herkesin evinde mutlaka çay, pasta setleri bulunmaktadır. Ve bunların en büyük kurtarıcısı olduğunu göstermektedir. Bu setler her alanda rahatlıkla bulabilirsiniz.

En lezzetli tatlıların ve yiyeceklerin servis edilmesinde kullanılan pasta seti servis takımlarının birçok modeli bulunmaktadır. Bu setlerin en güzel uyum içerisinde olması için mutlaka aynı desenlerde veya renklerde üretimi yapılmaktadır.

Seçtiğiniz bütün bu setlerin ve her bir parçanın birbirini uyumu ile ışıltılar katmaktadır. Ayrıca tarzınıza en uygun servis takımlarının olması da oldukça önemlidir. Bu tarz detaylara dikkat edildiği ve önem verildiği zaman ürünleri uzun yıllarca rahatça sıkılmadan kullanılmaktadır.

Pasta Servis Takımları Çeşitleri 

Bu pasta servis setleri yakut olarak, seramik olarak, cam olarak ve porselen olarak geniş bir çeşitlilikte üretilmektedir. Bu nedenle sizi yansıtan her ürün yelpazesine rahatça bulabilirsiniz. Yani arasında mutlaka beğeninize hitap eden uygun seçenekler bulunmaktadır.

Sıradışı bir görünüm elde etmek isteyenler için damalı fincanlar ve pasta takımı, deseni ile de iyi bir alternatif olmaktadır. Ayrıca pasta servis takımlarında fanuslu seçenekler de bulunmaktadır. Bunlar ile sunumunuzu zenginleştirmek ve şık görünüm ile oldukça fazla beğenilmektedir.


Misafirlerinizi Modern Pasta Servis Takımları İle Değerli Hissettirin
Modelleri, renk seçenekleri ve desenleri ile tarzınıza en uygun modeli bulmak artık oldukça kolay olmaktadır. Sizi en iyi yansıtan detaylara sahip pasta servis takımları modelleri bulunmaktadır. Bunların arasından seçim yaparak görsellik olarak da da misafirlerinizi harika sofralar kurabilirsiniz.

Servis tabağı, küçük boy tabaklar, çay bardakları ve altlıkları ile muhteşem şıklıklar sağlamaktadır. Ayrıca kek fanus çeşitleri ve çerezlikler ile pek çok parçanın bir araya toplanmasıyla oluşmaktadır. Pasta servis fanusları olanlar, kekin üzerini örtmekte büyük kolaylık sağlamaktadır.

Misafirlere Özel Pasta Çay Servisi Takımları 

Misafirlerinizi ve ailenizi en harika ve özenli sofralarda ağırlamak oldukça değerli olmaktadır. Ya da özel günlerde akşam yemeklerinizi en iyi şekilde taçlandırmak için yemekleri ve pasta ikram servis takımlarını sofraya koymak da farklı bir alternatif sağlayabilir.

Pasta ikram seti ve takımı parçaları ve ürünlerini sadece özel günler için değil farklı yiyecekler için de servisin de kullanabilirsiniz. Aynı zamanda pasta servis takımı çay servis takımı setlerini daha uygun fiyatlara bulmak oldukça mümkün olmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.