1.250 TL VE ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ | PEŞİN FİYATA 3 TAKSİT
Menü
Hesabım
Sepetim
Filtre
KATEGORİLER
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
MARKA
MODEL
{{ FILTER.NAME }}
Filtre
Fiyat
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
Görünüm :
İlgili kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Sevdiklerimizle geçirdiğimiz özel günler elbette oldukça önemlidir. Bir de onlara sofralar hazırladığınızda hem şık hem de özenli bir sofra hazırlamış olacaksınız. Bunun için tüm çatal, bıçak, kaşık takımları, bardaklar, tabaklar ve peçete gibi diğer detaylar önemli faktördür.

Tüm bunların uyum içerisinde ve doğru yerlere yerleştirilmiş olması son derece önemlidir. Bu yüzden sizin için en iyi seçenek sunumluk takımlar almanız olacaktır. Böylece her biri birbiriyle uyumlu olan birbirinden şık sofraları oldukça kolay hazırlarsınız.

Sunumluk Nedir?

Sunumluk olarak da bilinen çatal, bıçak, kaşık, bardak ve tabaklar tek takım olarak yer alır. Bu sunumluk takım modelleri tercih edildiğinde hem şık hem de sade bir görünüm verir. Sade görünüm vermesinin nedeni ise her parçanın aynı takım içerisinde yer alması, dolayısıyla da her bir parçanın birbiriyle uyumlu olmasıdır.

Bu sayede takım içerisinde yer alan parçalar, sofralarınızda uyum yaratır. Sunumluk takım modelleri için uygun olan masa örtüsü, peçete gibi diğer detayları da seçerek tam takım ve şık sofralar hazırlayabilirsiniz. 

Sunumluk İçerikleri Nelerden Oluşur?

Sunumluk takımlar genel olarak aynı içeriklerden oluşur. Bunlar çatal, bıçak kaşık takımları, tabak ve bardak takımlarıdır. Ancak elbette alternatif ve daha dar kapsamlı modeller de olabilir. Örneğin yalnızca tabak takımlarını da tercih edebilirsiniz. Bu takım parçaları son derece kullanışlı olarak tercih edilir. Her bir parça da sofralarda kullanılan sunumlukların kullanımı ve yararı oldukça fazladır.

Her bir parçası oldukça fazla tercih edilen çatal, bıçak ve kaşıkların yanı sıra tabak ve bardaklar da sunumlarda ve sofralarda yer alan olmazsa olmaz parçalardandır. Sunum sofralarınıza sizler de ek olarak başka parçalar da tercih edebilirsiniz. Peçete takımları, masa örtüleri ve rattan takımları gibi birçok parçayı da sunum takımlarına uyumlu şekilde tercih ederek kullanabilirsiniz.

Sunumluk Modelleri

Birçok kategoride olduğu gibi sunumluk takım modelleri de son derece çeşitlidir. Farklı renklerde olmasının yanı sıra farklı işleme ve detaylara sahip modeller sayesinde herkese hitap edecek akdar fazla çeşit vardır. Elbette her kategoride olduğu gibi sunumluk takımlar için de moda olan ve modası geçen ürünler vardır.

Aynı zamanda klasik olarak da kabul edilen kolay kolay modası geçmeyen takım modellerinden de tercih edebilirsiniz. Her dönem en çok değişen özelliklerden olan renkler de oldukça farklılık gösterebilir. Ancak yaygın olarak antrasit, gümüş, gold ve krem detaylar en çok tercih edilen sunumluk modellerindendir.

Ancak aynı zamanda özel günler için daha belirgin renklerde olan modeller de vardır. Örneğin kırmızı ya da yeşil gibi farklı renklerde de modeller vardır. Ancak bunlara diğer modellere oranla daha az rastlanır. Sunumluk modelleri çeşitlerinden en yaygını son dönemde tercih edilen kare yemek takımlarıdır. Kenarlarında ufak detaylar barındıran kare modellerin yanı sıra geniş bardaklar da yer alır.

Çatal, bıçak ve kaşık takımlarında ise gold ya da silver renklerin yer aldığı detaylar bulunabilir. Kare modellerden sonra ortaya çıkan oval kesimli üçgen modeller de oldukça fazla tercih edilir. Altında yer alan supla modeller ile tamamlanarak sofralarda farklılık yaratan sunumluk takımlar fiyatları açısından da oldukça tercih edilir.

Sunumluk Fiyatları

Sunumluk takımlar fiyatları açısından da oldukça merak edilir. Sunumluk fiyatları konusunda net bir şey söylemek zordur. Çünkü modele ve renge aynı zamanda da parça sayısına göre fiyatlar değişir.

Sunumluk tercih ederken ürünlerin kaliteli olmasına da özen gösterilmelidir. Sunumluklar son derece fazla tercih edilen parçalardandır. Sunumluk alırken en çok dikkat edilen konulardan biri de fiyatlarıdır. Hem kaliteli hem de uygun fiyatlı birçok sunumluk takımlar bulmanız da mümkündür.

Sunumluk takımlar fiyatları konusunda biraz daha avantajlı seçenekler önceliğinizse yeni sezon modeller yerine klasik sunumluk takımlarını tercih edebilirsiniz. Böylece daha uygun fiyatlı ve avantajlı sunumluklar elde edebilirsiniz. Siz de bu sayede son derece güzel ve özenerek misafirlerinizi ağırlayabilirsiniz.

Sunumluk Kullanımı

Sunumluklar, her türlü misafir ağırlamada ve misafir sofralarında kullanılabilir. Misafirlerinize her daim harika bir ağırlama ve ev sahipliği yapmayı herkes ister. Bunun için de şık ve özenli sofralar kurmak ilk yapılması gerekenlerdendir. Bu yüzden de sunumluk takımlar tercih edilir. Sunumluk takımlar sayesinde sofralarınızda hem görsel bütünlüğü sağlarsınız hem de zarif bir sofra sunarsınız.

Tabaklar ve tabaklarla uyum içerisinde olan bardak takımlarının yanı sıra, yine tam uyum içerisinde olan kaşık, çatal ve bıçaklar görsel bütünlüğü tamamlar. Aynı zamanda tatlı çatal, bıçak ve kaşık takımları, tatlı, çorba servis tabakları ve su ve meşrubat bardakları ile çeşit olarak da fazlalık tercih edebilirsiniz.

Sofralarınızda kullanacağınız masa örtüleri, peçete takımları ve diğer detaylar da oldukça önemlidir. Bunların da sunumluk takım modelleri içerisinden uygun tercih edilmesi tüm bütünlüğü korur.

Sunumluk Ne Zaman Kullanılır?

Sunumluk kullanımı için elbette net bir kural yoktur. Herkes kendi istedikleri zamanda misafirlerine sunumluklar tercih ederek sofra kurabilirler. Bu sofralarınız her türlü özel gün için kurulabileceği gibi normal günlerinizde de elbette tercih edilebilir.

Sunumluklar, bayramlarda, doğum günlerinde ya da kutlamalarda sofralarınızda kullanılabilirken gündelik yaşamınızda da sizin isteğinize bağlı olarak da tercih edilebilir. Sunumluklar ister yalnızca eşiniz ve sizler için kullanılabilirken, kalabalık aile yemeklerinizde de tercih edilebilir. 

Sunumluk Kullanımının Avantajları

Sunumluk kullanımı sizler misafirlerinizi ağırlarken sizlere birçok avantaj sağlar.
Sofralarınızda şık ve zarif bir görünüm sağlar.
Misafirleriniz kendilerini daha değerli hisseder.
Sofralarınızda derli toplu ve uyumlu bir görünüm yaratır.
Düzenli görünen sofralar iştah açılmasını da sağlar. 
Tüm bu avantajlara ek olarak sizler de sofralarınızı kurarken mutlu olur ve daha severek yaparsınız. Sunumluk kullanımı ile hazırladığınız sofralarınızda sevdiklerinizle geçireceğiniz harika yemekler, onlarda da unutulmaz anılar bırakmanızı sağlar.

Sunumluk Nereden Alınır?

Sunumluk takımlar fiyatları başta olmak üzere birçok konu düşünülerek tercih edilir. Bunlardan birisi de kalitesidir. Özellikle makinede yıkama, bıçakla temas gibi özelliklerden kolay etkilenmeyen parçalar tercih edilmek istenir. Birçok mağazanın yanı sıra online sitelerde de sunumluk takımlarına rastlayabilirsiniz.

Ancak sektörde yer alan birçok sunumluk takımlarının kalitesinden emin olmanız zordur. Bu yüzden kalitesinden emin olduğunuz noktaları alışveriş için tercih etmenizde fayda olacaktır. Doğru tercih edilen sunumluk takımları ile siz de harika sunumlar ve sofralar hazırlayabilirsiniz.
 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.