1.250 TL VE ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ | PEŞİN FİYATA 3 TAKSİT
Menü
Hesabım
Sepetim
Filtre
KATEGORİLER
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
MARKA
MODEL
{{ FILTER.NAME }}
Filtre
Fiyat
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×

Yemek masasının vazgeçilmez cam sofra koleksiyonları muhteşem bir şekilde en temel cazibe unsuru olmaktadır. Yemek odasının bulunduğu alanın genel atmosferini ve yemek deneyimini direk olarak etkileyen ürünlerdir.

Farklı cam koleksiyonları birçok işler için ev içinde gerçekleşen toplantılara, yemeklere ve misafirliklere eşlik etmektedir. Tabii ki yemek takımları, bardak takımları ve fincan takımları kendi tarzınızı ve stilinizi yansıtmaktadır. 
En harika cam sofra koleksiyonları grup ürünleri arasında birçok çeşit yer bulmaktadır. Yemek takımları, çay bardağı takımları, su bardağı takımları, kahve fincanı takımları gibi çok geniş bir ürün yelpazesine yer verilmektedir.

Cam Yemek Takımı

Koleksiyon yemek takımları oldukça fazla rağbet görmektedir. Son derece dayanıklı olması, hafif olması ve ışıltılı bir malzemeden olması dikkat çekmektedir. Ayrıca günlük kullanıma ve özel günler için kullanıma fazlası ile uygundur. Uzun ömürlü olması ile kullanım rahatlığı sunmaktadır. En harika şekilde tasarlanan binlerce cam sofra takımları grubu ürünleri, zarifliği ve tasarımlarıyla büyük rağbet görmektedir. 

Cam Takımları 

Birçok koleksiyon bardak setlerinde çay bardağı, su bardağı, sürahi takımlarında kullanılan malzeme oldukça farklıdır. Bu kristal camın diğer normal camdan farkı ise kurşun oksit eklenerek yapılmış olmasıdır. Kurşunun oksit eklenmesi ile camın ışık geçirme de farklı değişiklikler olmaktadır. Cam takımların vazgeçilmez bir görünüme sahiptir. Bütün cam koleksiyonları şıklık ve modernlik yansıtmaktadır.

Cay Bardağı Koleksiyonları 

Koleksiyon çay bardağı setleri 6’lı takım halinde bulunmaktadır. Tiryaki çay bardağı tabaklarındaki en özgün desenleri ise kültürün ortak değerlerden esinlenerek tasarlanmaktadır. Simgeler yapılarak, semboller yapılarak farklı anlamlarla dolu, dolu tasarımlar içecek kültürüne farklı yorumlar katmaktadır.

Koleksiyonun çay bardağı altında bulunan boşluk cam koleksiyonları sayesinde birbirine tam olarak oturmaktadır. Böylelikle rahat ve konforlu bir kullanım sağlamaktadır.

Kahve Fincanı Cam Koleksiyonları 

Kahve fincanı cam takımları, cam koleksiyonları olarak beğenilere sunulmaktadır. 2’li olarak cam fincan takımı ve 6’lı fincan cam takımı halinde bulunmaktadır. Cam kahve fincanı koleksiyon ürünleri içerisinde en beğenilen grupta Türk kahvesi fincanı da yer almaktadır.

Koleksiyon, fazlası ile zamansız şık tasarımları ulaşmaktadır. Her evin olmazsa olmazları arasında bulunan fincan takımları büyük rağbet ile satılmaktadır. Her evin harika bir parçasıdır. Ayrıca dayanıklı malzemelerden üretilerek uzun senelerce kullanım sağlamaktadır.

Cam Sofra Takımı

Sofraların eşsiz, şık ve düzenli görünmesini sağlayan önemli mutfak eşyaları arasında en önemlisi cam sofra takımları yer almaktadır. Sofra takımı, su bardakları, çay bardakları, meşrubat bardakları gibi sunum parçalarının bir araya gelmesiyle oluşmaktadır. Cam sofra takımının, şık koleksiyonları ile oldukça dikkatleri üzerine çekmektedir.

Ayrıca camın sağlıklı olmasından dolayı da birçok kullanıcı tarafından fazlası ile tercih edilmektedir. Adet sayıları farklılık gösterdiği paketler, bulunmaktadır. Bu şekilde yemek sofralarında en şık sunumların hazırlanmasını olanak sağlamaktadır.

Cam sofra takımının içerisinde bulunan cam parçaları sofralarda her daim içecek çeşitlerinden birinin hazır bulunmasını sağlamaktadır. Milyonlarca kullanıcı, tarafından mutfak eşyaları çoğunlukla set veya takım halinde bulunmasını istemektedir. Kullanıcıların istekleri göz önünde bulundurularak cam sofra takımları çeşitleri üretilmektedir.

Şık modelleri ve çeşitleri ile oldukça fazla dikkatleri üzerine çekmektedir. Geleneksel ve modern desenleri ve kendine özgü tasarımları ile cam sofra takımları büyük beğeni toplamaktadır. Genç kızların ise çeyiz setlerinin en şık parçaları arasında yer bulmaktadır. Kullanıcıların büyük bir beğenisini toplayan ve oldukça kullanışlı olması ile cam sofra koleksiyonları muhteşem rağbet görmektedir.

Cam Sofra Takım Modelleri ve Özellikleri

Mutfak, günlük yaşamda genellikle en çok vakit geçirilen alanlardan biri olmaktadır. Mutfaklarda kullanılan binlerce çeşit farklı ekipmanlar bulunmaktadır. Mutfak ekipmanlarından birisi olan cam sofra takımları, yiyeceklerin ve içeceklerin en şık sunumunda kullanılmaktadır. Cam sofra takımı modelleri ürünlerin modeline, rengine, sette bulunan parça sayılarına bağlı olarak değişmektedir.

Cam sofra setlerinin imalatında kullanılan malzemeler de kalitesini modelleri birbirinden ayrılmasında olanak sağlamaktadır. Cam sofra takımları çoğunlukla 2 kişilik, 4 kişilik, 6 kişilik ve 12 kişilik olarak üretilmektedir. Bu sette bulunan ürünlerde birbirinden oldukça farklı olmaktadır. Böylece cam sofra koleksiyonları modellerinin sayısına göre farklılıklar göstermektedir.

Cam Sofra Takımlarının İçeriğinde Bulunan Parçalar 

Cam sofra takımları 12 kişilik modellerinde genellikle 61 parça ürün çeşidi yer almaktadır. Bu 12 kişilik takımın içeriğinde 12 adet çay bardağı, 12 adet çay bardak altlığı bulunmaktadır. Devamında 12 adet meşrubat bardakları, 12 adet ise su bardağı ve 12 adet ise ayaklı bardak yer bulmaktadır. Tabii ki sürahi de setler içerisinde bulunan ürünlerden birisi olmaktadır.

Bardak çeşitleri, sofra şıklığını, düzenini tamamlayan unsurlardan olmaktadır. Ayrıca yemek sırasında içeceklerin en kolay şekilde servis edilmesinde büyük rol almaktadır. Her ürünün hacmine, çeşidine, modeline göre farklılıkları bulunmaktadır.

Cam üzerinde işlemeleri olan ve altın detayları ile oldukça fazla yer alan cam sofra koleksiyonları takımı ile gold, özellikle çeyiz setlerinde yerini almaktadır. Her genç kızın çeyiz paketinde mutlaka yerini almaktadır. Kimileri özel olarak el işçiliği ile tasarlanmaktadır.

Cam Sofra Takımı Fiyatları

Harikalar yaratan cam sofra takımları çeşitleri ile dikkat çekmektedir. Bu cam setleri markalarına modellerine üretim aşamasında kullanılan malzemelere ve parça sayısına göre farklılık göstermektedir.

Ayrıca özel seri olması da farklılık göstermektedir. Cam sofra takımlarında yer bulan parça sayılarının artması fiyatlarında da farklılık göstermektedir. Kristal olan ürünler oldukça yüksek fiyatlı olmaktadır. El işçiliği olan cam ürünler ise genellikle en yüksek fiyatlardan satışa sunulmaktadır.

Çünkü ürün üzerinde ne kadar çok işlem o kadar da fiyat artışı olmaktadır. Bazen dekorasyon cam ürünleri de de büyük patlamalar meydana gelmektedir. Oldukça büyük ilgi toplamaktadır. Bu yüzden her döneme göre de farklılık göstermektedir.

Cam Sofra Takımları Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmelidir?

Sofra takımı, kusursuz olarak sunumun en değerli ve önemli aşaması olarak yer bulmaktadır. Bu yüzden cam sofra takımı satın alırken dikkat edilecek hususlar bulunur. Bu edilmesi gereken özellikle minimal detayları şu şekilde sıralanabilir. İlk olarak ise kendi ihtiyacınıza belirlemelisiniz. Kaç kişilik cam sofra setleri ve takımları almanız gerektiğine öncelikle karar verilmektedir.

Büyük bir aile ortamı var ise 12 kişilik olan cam sofra takımlarını tercih edebilirsiniz. Fakat günlük kullanım olarak ihtiyacınız bulunmakta ise 6 kişilik ürün modellerini mutlaka inceleyebilirsiniz. Ürün cam modellerini parçaları alırken parça sayısına özellikle dikkat edilmelidir. Ayrıca set içerisinde yer bulan ürünlerin bütün ürün özelliklerini incelemek oldukça mümkündür.

Cam sofra takımı bakarken ve satın alırken modeline ve sıklığına oldukça fazla dikkat edilmelidir. Onlarca tasarım arasından istediğiniz modeli seçmek tabii ki oldukça zor olmaktadır. Şık dokunuşlu tarzınızı yansıtan modeller için oldukça dikkatli seçenekler yapılmaktadır. Cam ürün koleksiyonu modellerinin renkleri ve kesimlerine oldukça fazla özen gösterilmelidir.

Diğer bir özellik ise temizlik açısından hiç sıkıntı yaşamamak için bulaşık makinesi ile yıkanabilir özellikte olmasına özellikle dikkat edilmelidir. Ürünler hakkında yeterli ve detaylı bilgiye sahip olmak ise büyük bir avantaj sağlamaktadır. Ürün modellerini ve setleri güvendiğiniz firmalardan satın almakta önemli olmaktadır.
 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.