1.250 TL VE ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ | PEŞİN FİYATA 3 TAKSİT
Menü
Hesabım
Sepetim
Filtre
KATEGORİLER
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
MARKA
MODEL
{{ FILTER.NAME }}
Filtre
Fiyat
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×

Yemek yemek hem insani bir ihtiyaç hem de önemli bir kültür ögesini oluşturmaktadır. Yemeklerin her birinin besleyici özellikleri haricinde bir de insan vücuduna hem de psikolojisine önemli katkıları bulunmaktadır. Özellikle tatlılar sağlığımız ve ruhumuz için oldukça önemli işlevlere sahiptir. Yemeklerin özellikle de tatlı grubu besinlerin tatları ile birlikte görselleri de bu alanda oldukça etkilidir. 

En güzel yiyeceklerin bile sunumları ya da sunuldukları kaplar yani tabaklar uygun değilse pek iç açıcı olmamaktadır. Özellikle büyük bir çoğunluğumuzun karşı koyamadığı pastalar için sunum ve tabak seçimi oldukça önemlidir. Sizler ile buluşturduğumuz pasta tabağı çeşitleri bu alanda sizlere büyük kolaylıklar sunmaktadır. En güzel pasta tabağı modelleri sayesinde misafirlerinize, ailenize ve kendinize muhteşem lezzetler sunabilirsiniz. 

Pasta Tabağı

Pasta içerisinde barındırdığı farklı tatlı çeşitleri, çikolata ve meyveler ile kimsenin karşı koyamayacağı önemli bir lezzettir. Farklı çeşitleri ve içerikleri ile pastalar hem özel günlerimizde hem de misafirlerimize ve arkadaşlarımıza ikramda önemli bir yer tutmaktadır. Ayrıca birçok alanda kutlamalar içinde öncelikli olarak tercih edilmektedir. Pastaların görsel olarak daha ilgi çekici ve mutlu edici olmasının bir çeşidi de kullanılan pasta tabağı olmaktadır.

Her yemek çeşidi için kullanılması gereken farklı özelliklerde tabak çeşidi olmaktadır. Nasıl Bir düz tabakta çorba ikramı yapılamayacak ise çukur bir tabakta da pasta ikramı ya da servisi yapılamamaktadır. Bu nedenle pasta ikramlarının hem görsel olarak güzel görünmesi hem de özen verilerek karşımızdakinin mutlu edilmesi uygun pasta tabağı seçerek olabilmektedir.

Pasta Tabağı Nasıl Olmalıdır?

Birçok yemek takımı içerisinde pasta ve tatlı sunumları için de özel tabaklar bulunmaktadır. Ancak bu yemek takımlarında genel olarak kullanılan renk ve desen çeşitleri sabit olduğu için pasta sunumlarında bazı durumlarda bu setler yetersiz kalabilmektedir. Tabak seçimi yaparken yemeğin oluşturduğu renk ile tabağın uyumlu olması daha iç açıcı bir görsel oluşturacaktır. Çünkü ilk olarak yemeği gözlerimiz ile görerek beynimizde ilişkilendirme yapmaktayız. 

Pasta Tabağı özel zamanlar ve ikramlar için önemli bir yer tutmaktadır. Sadece evlerde değil kafe ve benzeri yerlerde de pasta sunumlarında kullanılan pasta tabağı önemli olmaktadır. Pasta ve tatlı gibi besinlerin yapıları itibari ile sunumları ve servisleri esnasında buna uygun şekilde tabak kullanılması gerekmektedir. Bu amaçla da genel olarak düz yapıda tabaklar seçilmektedir. 

Uygun Pasta Tabağı Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Yemeklerde de normal hayatımızda üzerimize giydiğimiz kıyafetlerde dikkat ettiğimiz gibi uyuma dikkat etmeliyiz. Bu uyum için ise ilk olarak renk ve görsel uyuma dikkat etmek gerekmektedir. Yemek yenilen alanlarda özellikle restoran gibi alanlarda hem temizliği göstermek hem de yemeğin görselliğini ön plana çıkarmak için özel tabaklar kullanılmaktadır. Buralarda seçilen tabaklar yemeğin porsiyonuna göre ve türüne göre özel olarak sunumu tamamlayacak tabaklar ile yapılmaktadır. 

Pasta ve tatlı gibi besinlerde hem yemekleri tamamlayıcı unsurlar arasında yer almakta hem de çay ve kahve saati gibi durumlar için bir aperatif olarak kullanılmaktadır. Tatlı insan vücuduna hem enerji vermekte hem de ruhsal olarak bir mutluluk ve enerji vermektedir. Ancak tüm besinlerde eğer konulan tabak uygun değilse görsel açıdan güzel değilse ilk olarak yemeğe bakışımızı değiştirmektedir. Bu alanda pastalarda aynı özelliktedir. Bu nedenle pasta sunulmalarında kullanılan pasta tabağı modelleri önemli olmaktadır. 

Pasta tabağı seçerken ilk olarak kolay yenilebilir ve ulaşılabilir bir tabak seçilmelidir. Sonrasında ise pastanın görselliğini ön plana çıkaracak tabakların kullanılması oldukça önemlidir. Birçok farklı renk ve şekilde pasta tabağı modelleri bulunmaktadır. Bu nedenle örneğin çikolatalı bir pasta için siyah veya koyu renk yerine açık renkli ya da düz beyaz tabaklar seçilebilir. Ayrıca pastanın boyutuna göre de farklı boyut ve şekillerde pasta tabağı kullanılmalıdır. Bu alanda her türlü farklı renk ve desenlerde tabak çeşitleri sitemizde sizleri beklemektedir. 

Pasta Tabağı Modelleri 

Pasta tabağı modelleri kullanım yerine daha doğrusu kullanıldığı alana göre olmak üzere birçok farklı renk ve desenlerde olabilmektedir. Burada kullanılacak olan pastanın boyutuna göre de tercih edilecek birçok farklı boyutlarda ve şekillerde pasta tabağı modelleri bulunmaktadır. Pasta sunum tabağı olarak da geçen bu tabak çeşitleri metal, porselen, toprak, gibi farklı formlarda da olabilmektedir. Hatta kıymetli metaller olan gümüş, bakır ve altın gibi metallerden yapılan çeşitleri de bulunmaktadır. 

İş yerleri özellikle pastane gibi alanlarda kullanımlarda genellikle tek tip pasta tabağı modelleri kullanılmaktadır. Evlerde ise çay seti içerisinde, yemek takımı içerisinde tada tek başına ayrı bir takım olarak da pasta tabağı çeşitleri görülebilmektedir. Ayrıca özel günler içinde farklı desen ve model çeşitlerinin kullanımı mümkündür. Pasta tabağı fiyatları da çeşidine göre değişiklik gösterebilmektedir. 

Bütün Pastalar İçin Sunum Tabağı

Pasta genellikle bir kutlama yiyeceği olarak kullanılmaktadır. En çok tercih edildiği alan ise özel günlerin kutlaması ve doğum günü gibi organizasyonların kutlaması içindir. Bütün pastalar kutlamalarda genel olarak ortaya sunum yapılmaktadır. Bu pastaların boyutlarının büyük olması nedeni ile sunumlarında kullanılan tabaklarda ona göre olmaktadır. Bu alanda kullanılan tabak çeşitleri genel olarak tek başına satılan tabaklar olmaktadır.

Bütün olarak sipariş verilen pastalar farklı boyutlarda ve formlarda olabilmektedir. Bu alanda kullanılan pasta sunum tabakları da pastaya uygun olarak seçilmelidir. Tercih edilen tabak sayesinde pastanın taşınması ve sunumu çok daha kolay olmaktadır. Ayrıca kutlama esnasında kullanılan süslemelere göre de farklı desenler ve renklerde pasta tabakları seçilebilmektedir. Sitemizde yer alan pasta tabağı modelleri sayesinde istediğiniz renk ve ölçüde pasta tabağı fiyatları açısından uygun modellere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. 

Dilim Pasta Tabakları

Bütün olarak gelen pastalar dilimlenerek servis edilmektedir. Bu alanda daha küçük tabaklar tercih edilirken yerine göre farklı tabaklarda tercih edilmektedir. Yapılan kutlamaya ya da servisin türüne göre kullanılacak pasta tabağı oldukça önemlidir. Tercih edilen tabak hem pastanızın güzelliğini öne çıkarmakta hem de karşınızdakine ne kadar değer verdiğinizi göstermektedir. 

Dilim olarak yapılan servilerde, yuvarlak, köşeli olmak üzere farklı boyutlarda ya da desenlerde tabak kullanılabilmektedir. Bu alanda özellikle renk uyumu ise önemlidir. Sizlere en uygun pasta tabağı fiyatları sunan sitemiz aynı zamanda farklı görsel seçeneklerde sunmaktadır. Bu sayede pastanızın boyutuna ya da türüne göre farklı pasta tabağı modellerine ulaşabilirsiniz.

Pasta Tabağı Fiyatları

Sizlere sitemizde birçok farklı boyut ve şekilde pasta tabağı sunmaktayız. Pasta tabağı fiyatları açısından en kaliteli ve en uygun olan modelleri sizlere sunmaktayız. Bu sayede pasta tabağı fiyatları açısından sizlere en uygun modelleri kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. Sitemizden vermiş olduğunuz siparişler özenle paketlenerek en kısa sürede sizlere ulaştırılmaktadır. 

Faaliyete başladığımız ilk günden itibaren sizlere en uygun fiyatlı ve en kaliteli ürünler ile en fazla çeşidi sunmaktayız. Bu alanda sitemizden en şık pasta tabaklarına ulaşabilir bütçenize ve ihtiyacınıza en uygun olan modeli sipariş verebilirsiniz. Sitemizden tek tek sipariş verebileceğiniz gibi hazır pasta sunum setlerinden de sipariş verebilirsiniz.
 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.