1.250 TL VE ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ | PEŞİN FİYATA 3 TAKSİT
Menü
Hesabım
Sepetim
Filtre
KATEGORİLER
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
MARKA
MODEL
{{ FILTER.NAME }}
Filtre
Fiyat
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
Görünüm :
Toplam 1 ürün bulunmaktadır.

Günümüzde internetin yaygınlaşması ile her anlamda çeşitlilik ve imkan da artmıştır. Bunlara çeşitli mutfak eşyaları da dahil olmuştur. Sunum olarak da adlandırılan birçok çeşitte parça birçok yerde yaygın olarak satılmaya başlanmıştır. Bu durumda da bu parçaların kullanımları ciddi ölçüde artmıştır.

Hem görsel olarak şık bir görünüm kazandıran hem de daha derli toplu görünüm yaratan bu sunumluklar, oldukça farklı modellerde de olabilmektedir. Zeytinlik de bu sunumluk çeşitlerinden biridir. Kahvaltı sofralarında özellikle fazla tercih edilen zeytinlikler şık kahvaltı sofralarınız için de bire birdir.

Zeytinlik Nedir?

Zeytinlik olarak adlandırılan çeşitli modellerde ve renklerde olan bu sunumluklar oldukça fazla tercih edilir. Zeytinin yaygın olarak kullanım alanı kahvaltı sofraları olduğu için en çok burada tercih edilir. Restoran ve kafelerde de kahvaltı servislerinde bu zeytinlik modellerinden kullanarak harika bir görünüm elde edilir.

Sizle de misafirleriniz için bu zeytinlik modellerinden tercih ederek onlara harika kahvaltı sofraları sunabilirsiniz. Zeytinliklere birçok mağaza ve online siteden ulaşabilirsiniz. Genelde porselen olan zeytinlik modelleri sürekli yenilenerek müşterilerin beğenisine sunulmaktadır.

Zeytinlik Nasıl Kullanılır?

Zeytinlik modellerini aldıktan sonra, onları kullanmak tamamen size kalmıştır. İster çeşit çeşit zeytini tek zeytinlik modelinde kullanabilirsiniz. İsterseniz de birçok zeytinlik modelleri alarak farklı çeşitleri ayrı ayrı koyabilirsiniz. Renkli, kıvrımlı, düz ya da daha farklı şekillerde olan, daha uzun ya da daha kısa olan birçok çeşit arasından tercih ederek sofralarınızda şıklığı yaratabilirsiniz.

Böylece zeytinler de üst üste gelmeyerek daha hoş bir görünüm elde edersiniz. Zeytinliklerin kullanımında dilediğiniz şekilde dizim yapabilirsiniz. Zeytinliklerde çikolata, kurabiye ya da truff gibi ürünlerin sunulduğuna da rastlanmaktadır. Ancak zeytinlikler, adı üstünde zeytin sunumları için kullanılmaktadır. Kahvaltı dışında çerezlik olarak da zeytinlikler kullanılabilir. 

Zeytinlik Modelleri Nelerdir?

Zeytinlik çeşitlerinde birçok model vardır. Bunlar renkli ya da tek renk olabildiği gibi kıvrımlı, s şeklinde, düz, yuvarlak gibi modeller de mevcuttur. Bu modellerde dilediğiniz gibi seçimler yaparak sunumluk olarak kullanabilirsiniz. Zeytinlik modelleri, zeytin dışında nadiren de olsa başka ürünler için de kullanılmaktadır. Beyaz mavi, yeşil beyaz ya da turuncu ve krem gibi tek renk olarak da zeytinlik modelleri mevcuttur.

Bu modellerden tercih ederek başarılı kahvaltı sofraları hazırlayabilirsiniz. Hem sevdiklerinizin iştahını açan hem de görsel olarak harika görünen sofralar bu sayede elde edilir. Zeytinlikler tek tek satılabildiği gibi takım olarak da satılabilmektedir.

Hatta zeytinlik kullanımlarının yaygınlaşması ile yeni moda kahvaltılık takımlarında da zeytinliklere rastlamak mümkündür. Spiral modeller özellikle son moda zeytinlikler arasında yer almaktadır. Genelde ikili takım olarak satılsa da tek tek de temin edebilirsiniz.

Zeytinlik Fiyatları

Zeytinlik modellerini tercih edecek olanların en çok merak ettiği konulardan biri de zeytinlik fiyatları olmaktadır. Zeytinlik fiyatları konusunda değişiklik olmasının nedeni, kullanılan malzemeler, renkler, uzunluk ve diğer farklı faktörlerdir. Bu yüzden zeytinlik modelleri için net bir fiyat belirtmek zordur.

Kalitesinden emin olduğunuz noktalardan yapacağınız seçimlerle harika zeytinlikleri kullanarak sunumluk yapabilirsiniz. Neredeyse her aralıkta zeytinlik modellerine rastlamanız olasıdır. Bunlar içerisinden kalitesine güvendiğiniz ve bütçenize uygun olanları tercih edebilirsiniz. Uygun zeytinlik fiyatları ile harika sofralar yaratabilirsiniz.

Zeytinlik Ne Zaman Kullanılır?

Zeytin kullanımı özellikle kahvaltılarda oldukça yaygındır. Misafirlerinizi harika kahvaltı sofralarında ağırlamak için bu zeytinlik modellerini kullanabilirsiniz. Restoran ve kafelerde de yaygın olarak bu zeytinlikler kullanılır. Böylece gelen misafirler için daha şık ve muazzam iştah açıcı sofralar hazırlanır. Zeytinliklerde yaygın olmasa da başka ürünler de sunumluk olarak kullanılabilir.

Ancak en yaygın kullanımı birbirinden çeşitli zeytinlerle yapılmaktadır. Dilediğiniz zaman misafirleriniz için sofralarınızda zeytinlikleri tercih edebilirsiniz. Genelde misafirler için hazırlanan kahvaltı sofralarında zeytinlik modelleri tercih edilmektedir. İnsanlar kendilerine ya da ailelerine hazırladıkları kahvaltılarda genelde tercih etmezler.

Ancak her zaman rahatlıkla kullanılabilen bu modellerle kısa sürede kullanarak harika sofralar elde edebilirsiniz. Kolayca yıkanabilen ve çok yer kaplamadan muhafaza edilebilen bu zeytinlik modellerini siz de tercih ederek misafirlerinize harika sofralar hazırlayabilirsiniz.

Zeytinlik Sunumları

Zeytinlikler başta olmak üzere diğer birçok sunumluklarla hazırlanan sofralar son derece şık görünür. Bunlar arasında en hoş olanlarından biri olan zeytinliğin kullanım şekli de oldukça önemlidir. Örneğin iki farklı zeytinliğin birine tek sıra halinde yeşil zeytinleri, diğerine tek sıra halinde siyah zeytinleri yerleştirebilirsiniz.

Ya da tek bir zeytinliğe bir siyah bir yeşil olacak şekilde zeytinlik yerleştirebilirsiniz. Özellikle kıvrımlı zeytinlikler oldukça hoş görünmekte hem ince hem de uzun olmasından dolayı da çok yer kaplamamaktadır. Zeytinlikler kahvaltı dışında da çikolata ya da truff gibi ürünlerin sunumları için de kullanılabilir.

Ancak en çok zeytin için tercih edilmektedir. Daha farklı sunumlar yapmak istediğinizde zeytinlerin üzerine renkli kürdanlar yerleştirerek de sofralarınızda daha farklı görünümler yaratabilirsiniz. Hem kısa sürede hazırlanarak sunulması hem de pratik olması ile de oldukça fazla tercih edilir.

Zeytinlik Kullanımının Avantajları

Zeytinliklerin ilk tercih edilme sebebi elbette harika görselliğidir. Zeytinliklerle hazırlanan kahvaltı sofraları oldukça hoş görünür. Bir sofrada iştah açan en önemli konulardan biri de görsel güzelliktir. Bunu sağlamanın en kolay ve şık yolu da sunumluklardır. Bu yüzden zeytinlik tercihi de oldukça önemlidir. Ciddi anlamda masaya farklılık ve modernlik katmakla beraber düzenli ve hijyenik bir görünüm de sağlar.

Tek bir çatalla, diğer zeytinlere değmeden zeytin alınabilir. Zeytinlik tercih etmenin diğer bir avantajı ise ince olması ile çok yer kaplamamasıdır. Buna rağmen harika da bir görünüm sağlar. Kalite ve şıklık her zaman pahalı olmaz. Zeytinlik fiyatları uygun olduğu için zengin sofralar yaratabilirsiniz. Hem kısa sürede hazırlanabilmesi hem de maliyetinin düşük olması oldukça fazla tercih edilmesi gerekir. 

Zeytinlik Nereden Alınır?

Zeytinlik almak isteyen birçok kişi nereden temin edeceklerini bilemeyebilir. Zeytinlikler, züccaciyelerde yaygın olarak bulunur. Ancak internetin hayatımızda ciddi bir yer edinmesiyle online olarak da satış yapan sitelerden de temin edebilirsiniz. Aldığınız zeytinlikler özellikle renkli ve desenli ise kaliteli yerlerden tercih edilmesi daha önemlidir. Aksi takdirde de ilk yıkamada bile boyaları giderek soluklaşabilir.

Aynı zamanda ufak bir çarpmada kırılarak kullanılmaz duruma gelebilir. Her dönem birçok şeyin modası yenilenebilmektedir. Zeytinlikler için de sık sık yeni moda olan parçalar ortaya çıkabilir. Bu yüzden moda olmasından çok kendi beğeninize uygun olan kullanışlı modelleri tercih ederek alışverişlerinizi yapabilirsiniz.
 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.