1.250 TL VE ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ | PEŞİN FİYATA 3 TAKSİT
Menü
Hesabım
Sepetim
Filtre
KATEGORİLER
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
MARKA
MODEL
{{ FILTER.NAME }}
Filtre
Fiyat
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×

Mutfakta çok sık ihtiyaç duyulan ürünlerden biri olan tepsiler, şık ve kullanışlı olan eşyalardır. Servis amaçlı kullanılan tepsilerin yanında dekor amaçlı kullanılan tepsi çeşitleri ev gereçleri arasında vazgeçilmezler arasında yer almaktadır. Genel olarak çok farklı model seçenekleri olan tepsi modelleri şekillerine bağlı olarak isimlendirilmektedir.

Kare, dikdörtgen ya da oval şekillerde satın alabileceğiniz tepsi modelleri dışında altıgen ya da prizma modeller çok sık kullanılan mutfak tepsisi modelleri arasındadır. Gündelik yaşamdan hem ev ortamında kullanmak amacı ile hem de hediye olarak şık ve zarif bir şekilde seçilen tepsiler, dekoratif amaçlı eşyalar şeklinde tasarlanmaktadır. Bireylerin zevk ve ihtiyaçlarına uygun olan tasarımlar, uzun zaman farklı amaçlar için de kullanabilen özelliklere sahiptir.

Mutfak Tepsileri ve İşlevsel Özellikleri

Genel olarak mutfak tepsisi kullanım amaçları çok farklı şekillerde karşımıza çıkmaktadır. Bu kapsamda söz ve nişan organizasyonlarında kullanılan tepsi modelleri, şık ve zarif tasarımları ile bu özel günlere gösteriş katmaktadır. Söz tepsisi veya nişan tepsisi şeklinde kullanılan gümüş renk tepsi modellerini, çok farklı boyut ve tasarım özellikleri ile satışa sunulmaktadır.

Küçük, orta ya da büyük boy ebatta olan tepsiler, cam ve aynalı tasarımları ile ihtişamlı bir görüntü yaratmaktadır. Gümüş renkte cam tepsi ve aynalı tepsi modelleri çok özel günlerde kullanılabilmekte ya da evlerinizde de dekoratif eşya biçiminde kullanılmaktadır.

Farklı Tarzda Tepsi Model Seçenekleri

Günlük yaşamınızda çay ve kahve servislerinde kullanım sağlayacağınız gümüş kaplama tepsi modelleri, konuklarınızı en iyi şekilde ağırlayabilmenize destek olur. Bunun yanında evlerin olmazsa olmazı mutfak tepsisi, dekoratif eşya şeklide sıklıkla tercih edilir. Beğeninize, tarzınıza göre seçim yapacağınız tepsiler, bulunduğu alana şık ve gösterişli bir hava katmaktadır. Masa ya da sehpaların üstlerinde bulunan tepsilerin içine kokulu ya da kokusuz mumlar, ufak kurutulmuş çiçekler veya dekoratif küçük bardaklar da koyabilirsiniz.

Görsel bakımdan ev dekorasyonuna uygun olan tasarımlardaki tepsi modelleri birçok farklı model seçeneği ile satışa sunulmaktadır. İhtiyaçlara göre 3’lü tepsi çeşitleri içinden çok rahat bir şekilde seçim yapabilir, farklı ebat ve ölçülerde tepsilere sahip olabilirsiniz. Ev ortamına şık ve ışıltılı bir hava katacak olan bu ürünleri, modern ve klasik tarzda farklı seçeneklerde satın alabilirsiniz.

Mutfaklarda Farklı Tasarımda Tepsi Modelleri 

Tepsi modelleri kullanım alanlarına bağı olarak farklı şekillerde ve de özelliklerde üretilerek, farklı tarzda ve zevkte olan kullanıcılara sunulur. Çok geniş bir model yelpazesi bulunan bu ürünler günlük kullanımda tercih edilmesinin yanında özel organizasyonlarda da kullanılmaktadır. Günümüzde yüzük takma merasimlerinde kullanılan tepsi modelleri, genelde şık ve gösterişli tasarımlardan oluşmaktadır. Farklı zevk ve taraza sahip olan birçok kişiye hitap edebilecek tarzlarda tepsi modelleri çok farklı tasarımlara sahip olmaktadır.

Modern çizgilerin kullanıldığı ya da antika gümüş şeklinde tasarlanan tepsi çeşitleri özel günlerin vazgeçemez parçaları arasındadır. Genelde ihtiyaçlara ve kullanım amaçlarına göre farklı tarzlarda tepsi modeli bulunmaktadır. Aynı zamanda uzun yıllar güvenli ve dayanıklı bir şekilde kullanım sağlamaktadır. Zarif ve gösterişli tepsi modelleri içinden günlük kullanım için ya da özel davetleriniz için size uygun olan ürünleri satın alabilirsiniz.

İşlemeli özellikte olan gümüş tepsi çeşitleri, zarif ve şık tasarımları ile özel günlerde davetlere en fazla yakışacak olan modeller arasında yer almaktadır. Işıltısı ilse çok büyük beğeni toplayan bu çeşitler, günlük kullanım için çok rahat bir şekilde tercih edebilen bu gümüş ürünler, gümüşün kalitesi ve dayanıklılığı ile çok uzun yıllar güvenli bir şekilde kullanılmaktadır. 

Dekoratif Şık Tepsi Modelleri

Hediyelik olarak satın alınan tepsi çeşitleri içinden sevdiklerinizin zevklerine ve ihtiyaçlarına uygun olan modelleri seçerek onları sevindirebilirsiniz. Günlük kullanım ve özel davetlerde tercih edilen tepsi modelleri ile birlikte, dekorasyon olarak seçebilen dekoratif tepsi modelleri şık ve zarif tasarımları ile çok amaçlı ve kullanışlı ürünler arasında yer almaktadır. Dekoratif tepsiler ile evinize hoş ve de sıcak bir hava katmak için, tepsi üzerine renkli ve farklı boyutlarda mumlar yerleştirebilirsiniz.

Ev dekorasyonunuza bağlı olarak, farklı şekillerde ve özelliklerde dekoratif tepsi modelleri bulunur. Çay ya da kahve servisleri için çeşitli ebatlarda üretilen modeller, tek kişilik ya da çift kişilik ikramlar için özel boyutlarda tasarlanmaktadır. Değişik kullanım amaçları için üretilen mutfak tepsisi kaliteli ve dayanıklı olmakta, şık tasarımları ile de kullanıcıların ilgisini çekmektedir.

Rahat kullanım özelliği ve kolay temizlenme özellikleri ile beğeni kazanan bu tepsiler, modern ya da klasik tarzlarda üretilmektedir. Tepsi seçiminde sade ya da şık parçalara yönelen pek çok tepsi modeli bulunabileceği gibi, aynı zamanda gösterişli, şık ve zarif tasarımlara sahip olan modeller de özenle tasarlanmaktadır. Tepsi modelleri arasından tarzınıza uygun ve ihtiyaçlarınızı karşılayacak modeli kolay bir şekilde satın alabilirsiniz. 

 Tepsi Kullanım Alanları

Evlerde mutfak eşyası şeklinde ya da dekor amaçlı kullanılan tepsiler, şık ve zarif tasarımları ile beğeni toplamaktadır. Çok fazla çeşidi bulunan bu ürünler, servis yapmak ve dekor amaçlı şekilde kullanılmaktadır. Parlak veya mat modelleri bulunan tepsiler, çok farklı boyutlarda üretilmektedir. Bu anlamda büyüklüğüne bağlı olarak tek kişilik ikramlarınızda veya kalabalık misafir ortamlarında çok rahat tercih edebileceğiniz pek çok çeşit bulunmaktadır. 

Küçük ebatta olan gümüş tepsi çeşitleri, günlük kullanıma uygun modellerin arasında yer almaktadır. Gelen konuklarınıza servis yaparken de küçük tepsiler ya da kalabalık olan ortamlarda rahat kullanabilmek için büyük tepsi modelleri tercih edilmektedir. 

Ev Yaşamında Tepsi Kullanımı

Evinizin dekoruna uygun olacak şekillerde tercih edilen tepsiler, yaşam alanınıza çok hoş bir hava katmaktadır. Dekoratif tepsiler genelde masa ve sehpa üstlerinde bulunmakta, evinizde çok şık ve gösterişli bir ortam yaratmaktadır. Sunum tepsi çeşitleri evlerde çok sık tercih edilen modeller arasında yer almaktadır.

Genel olarak, servis tepsileri; çay, kahve ya da ikramlarınızı konuklarınıza veya sevdiklerinize servis yaparken, işinizi kolaylaştırır. Hem şık ve gösterişli hem de kullanışlı olan bu ürünler, farklı boyut ve şekillerde tasarlanmaktadır. Kullanım alanına bağlı olarak, tercih edeceğiniz pek çok tepsi modeli kaliteli ve dayanıklı yapıları ile uzun ömürlü kullanılmaktadır.

Tepsi Fiyatları ve Özellikleri 

Tarzınıza ve beğeninize uygun olan tepsi modeli kolay bir şekilde satın alınmaktadır. Hediyelik eşya olarak çok zarif bir alternatif olan tepsiler, özelliklerine bağlı olarak, farklı fiyatlardan satışa sunulmaktadır. Bu durumda gümüş tepsi fiyatları daha yüksek seviyelerde olurken, plastik yapıda olan modeller daha düşük fiyatlarda olmaktadır.

Genelde tepsi fiyatları ürünlerin model ve özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Bunun yanında tepsilerin fiyatı, şekillerine ya da büyüklüklerine göre de değişebilir. Oval tepsiler ya da prizma tepsi fiyatları arasında da farklar olmaktadır.

2’li, 3’lü ya da daha çok sayıda olan tepsi setleri de fiyat olarak daha yüksek seviyelerde olmaktadır. Tekli tepsilerde ya da gümüş tepsi setlerinde de fiyat farklılıkları görülebilir. Bu konuda tepsi fiyatları tepsinin yapısal özeliklerine, büyüklük ve tasarımına göre değişim göstermektedir. 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.