1.250 TL VE ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ | PEŞİN FİYATA 3 TAKSİT
Menü
Hesabım
Sepetim
Filtre
KATEGORİLER
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
MARKA
MODEL
{{ FILTER.NAME }}
Filtre
Fiyat
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
Görünüm :
Toplam 1 ürün bulunmaktadır.

Akşam yemeğinizin sonunda ya da günlük misafirlerinizi ağırlarken, tatlılarınızı sunum yapacağınız tatlı tabağı porselenin en iyisini hak etmektedir. Özel tatlı tabakları çok şık tasarlanmıştır ve mutfak dekorunuza da özel bir zarafet katacaktır. El yapımı sırlı ya da bisküvi porselen, modaya uygun tasarımı ile her yemek masasına uyum sağlamaktadır.

Genel olarak, tatlı tabağı, pürüzsüz hatlar ve zarif şekillerle karakterize edilerek satışa sunulmaktadır. El işi porselen özellikte olan tatlı tabağı modelleri, sadeliği ve görünümü bakımından da çok yönlüdür. Parlak ya da benzersiz özellikte olan ürünler, göze hoş geliyor. Estetik vizyona sahip olan tatlı tabakları da tatlılarınıza harika bir son dokunuş sağlamaktadır. 

Tatlı Tabağı Çeşitleri 

Yemek sofralarından çok önemli bir yere sahip olan tatlı tabağı ve tatlı kaselerinin her biri göz alıcı farklı seçenekleri ile satışa sunulmaktadır. Tasarımın en modern cazibesi, tatlı tabağı parçalarıyla sorunsuz bir şekilde birleştirilip, porselen bir otantik lüksü yansıtılmaktadır. Mat, elle işlenmiş beyaz yüzey veya ince kobalt çizimleri ile bu parçalar, yemek masanızda benzersiz ve dekoratif bir ambiyans katmaktadır.

Porselen yemek takımları koleksiyonunun da vazgeçilmez bir parçası olan tatlı tabakları hem uyumu hem de şık görünüşü ile çok önemli bir yere sahip olmaktadır. Tatlı tabağı çeşitleri çok geniş bir yelpazeye sahip olmaktadır. Bu bakımdan da her dekora ya da yemek takımına uygun olacak renkte ya da tasarımda satın alınmaktadır. 

Tatlı Tabağı Tasarımı

Günlük yaşamda kadınların düzenlemiş olduğu günlerde ya da şık bir yemekli davette çok sık karşımıza çıkan tatlı tabağı modelleri her ortama göre farklı şekillerde dizayn edilmektedir. Bu açıdan bakıldığı zaman da şık bir davette yemek masasının sahip olduğu şıklık ve dekorasyon, tatlı tabağına da yansımaktadır.

Bu bağlamda da sofra masası ile uyumlu olan porselen, cam ya da başka çeşitler kullanılmaktadır. En uygun renk ve tasarımları ile satışa sunulan tatlı tabağı çeşitleri her bütçeye ya da her tasarıma uygun şekildedir.

Aynı zamanda tatlının ne olduğu da tatlı tabağı seçiminde son derece etkilidir. Çok küçük dilimli olan tatlılar için daha küçük ebatlı seçenekler, daha büyük olanlar için de daha büyük ebatlı olan tatlı tabağı kullanılmaktadır. 

Kullanışlı Tatlı Tabağı Modelleri 

Günlük kullanıma uygun olarak, pek çok farklı tatlı tabağı modelleri mevcuttur. Bunlar, 6'lı 12'li ya da 24'lü şekillerde satışa sunulmaktadır. Kullanım sağlayacak olan kişinin tamamen kendi ihtiyaçlarına bağlı olarak, bu seçenekler arasından tercih yapılmaktadır. Aynı zamandan porselen cam ya da başka materyaller ile de üretilen pek çok farklı tatlı tabağı yer almaktadır.

Bunların seçimleri de tamamen kişinin kendi isteğine bağlı olmaktadır. Çok sağlam ve uzun ömürlü kullanım sağlayan, tatlı tabakları, hem makinede hem de elde yıkamaya da uygundur. Bazı özel el boyama teknikleri ile yapılan ürünlerde bulaşık makinesinde yıkama işlemi önerilmez. Mutfak genelinde çok kullanışlı ve pratik kullanım sağlayan tatlı tabakları, aynı zamanda tüm mutfak uyumunu da yakalamaktadır. 

Tatlı Tabağı Modellerinde Şık Görünüm 

Mutfak sofralarından çok sık kullanılan tatlı tabakları çok özel davetlerde ya da çok özel günlerde de yemek masalarının vazgeçilmez parçaları arasında yer almaktadır. Çok şık ve gösterişli bir masaya uyum sağlayacak olan tatlı tabağı modeli altın rengi ya da parlak yıldız desenli modeller arasından seçilebilir.

Aynı zamanda sofra dizaynına uyum sağlaması bakımından sade bir sofra için beyaz veya daha düze renkte desen içermeyen modeller de tercih edilmektedir. Çok şık olmasının yanında çok dekoratif çizgilerinde yer aldığı tatlı tabakları günlük kullanım için de son derece uygundur. Yemek sonrasın tatlı servislerinde ya da gelen misafirlerinize tatlı sunumu yaparken çok şık ve gösterişli durmaktadır. 

Tatlı Tabağı Seçimlerinde Dikkat Edilecek Noktalar 

Tatlı tabağı modelleri çok farklı tasarım ve modelleri ile kişilere kullanım olanağı sunmaktadır. İhtiyaçlarınıza ya da zevkinize göre tatlı tabağı çeşitlerinden tercihler yapılabilir. Tatlı tabaklarında çok farklı tasarım ve renk çeşitleri, farklı büyük ya da küçük ebat özellikleri bulunmaktadır. Tatlı tabağı seçiminde dikkat edilmesi gereken noktalar;
Tatlı tabağının malzeme ve baskı kalitesi çok önemlidir. Kullanılan malzeme de önemli bir unsurdur.
Tatlı tabakları ihtiyaçlarınıza göre 6'lı ya da 12 ve 24'lü şekillerde satılır. Bu konuda seçim sizin. 
Tatlı tabağının ihtiyaçlarınızı karşılaması gerekir. 
Mutfak dekoruna ve diğer tabalara uyumlu olmasına dikkat edilerek sunumları daha şık bir görünüme getirebilirsiniz.

Tatlı Tabağı Kullanımı 

Tatlı tabaklarından, platin, altın veya gümüş desenli olanlar ısıya maruz bırakılmamalıdır. Aynı zamanda mikrodalga da kullanılamaz. Bu şekilde tatlı tabağı doğrudan ısıya maruz kalırsa, zarar görebilir. Tatlı tabakları, darbelerden, çatal ve bıçakların yoğun baskısından uzak tutularak, daha nazik bir şekilde kullanılabilir.

Porselen ya da cam gibi olan hassas ürünler de yoğun baskıdan etkilenip, leke ve çizik oluşumu yapabilir. Kırılma da gerçekleşebilir. Bu durumda tatlı tabağının zarar görerek, kırılıp çatlaması durumunda yapıştırmaya çalışmayın. Yeni bir ürün almak daha sağlıklı olacaktır. Bu açıdan bakıldığı zaman, uygun şekilde kullanımı sağlanan tatlı tabağı çeşitleri daha uzun ömürlü ve sağlıklı olmaktadır. 

Tatlı Tabağı Fiyatları 

Tatlı tabağı modelleri farklı tasarım, desen, renk ve modelde satışa sunulmaktadır. Tatlı ikramlarınızda sunum yaparken, çok büyük etkiye sahip olan tatlı tabakları tüm ihtiyaçları karşılayabilecek özellikte kullanışa sahiptir. Tatlı tabakları yalnızca tatlılar için kullanılmaz, aynı zamanda porsiyonlarına uygun olacak şekilde başka yiyeceklerde de kullanılabilen ürünler olmaktadır.

Genel olarak çok fazla çeşide sahip olması tatlı tabağı fiyatları aralıklarının da farklı olmasını sağlamaktadır. Bu açıdan baktığımız zaman da, farklı olan markaların farklı tasarım ve modeldeki tatlı tabağı fiyatları da farklılık göstermektedir. Genelde bu açıdan baktığımız zaman porselen bir tatlı tabağı ile cam bir tatlı tabağı fiyatları aynı değildir. Bu doğrultuda tatlı tabağı fiyatları, renk, tasarım, adet, marka, model, desen, malzeme gibi pek çok etkenlere bağlı olarak fiyat farklılığı göstermektedir. 

Sofralarda çok önemli bir yer sahip olan, tatlı tabağı modelleri tatlı sunumlarında da çok fazla kullanılan tatlı tabağı fiyatları her bütçeye uygun olacak olan çeşit ve modelde satışa sunulmaktadır. Aynı zamanda ihtiyaçlara uygun şekilde her model ve tasarıma uygun olan seçenekler ile de çok farklı kullanım avantajı sunmaktadırlar.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.