1.250 TL VE ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ | PEŞİN FİYATA 3 TAKSİT
Menü
Hesabım
Sepetim
Filtre
KATEGORİLER
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
MARKA
MODEL
{{ FILTER.NAME }}
Filtre
Fiyat
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×

Günlük yaşamınızda davetlerde ya da küçük bir buluşma düzenlediğinizde, lezzetli bir şeyler hazırlamak için en iyi seramik koleksiyonları kullanıyorsunuz. Seramik sofra takımı, özellikle seramik malzemelerden yapılmış tabak veya tabak takımlarıdır.

Günümüzde yemek takımları uzun bir yol kat etti. Aynı zamanda birçok harika model ve marka doğrudan tüketiciye yönelik çeşitler sunmaktadır. Bu konuda kendinizi şık hissettirecek sağlam bir uyumlu seramik tabak, kase ve bardak setine sahip olmak çok önemli olmaktadır.

Genelde seramik yemek takımları sadece işlevsel ve mikrodalgaya uygun olmakla kalmıyor, aynı zamanda sofralara da şıklık kazandırmaktadır. 

Seramik Sofra Koleksiyonu

Genelde özenle tasarlanmış pişirme kapları, mutfak gereçleri ve masa üstü aksesuarları mutfak alanında vazgeçilmez ürünler olmaktadır. Bu konuda el yapımı seramik sofra takımları, markalar için özel olarak hazırlanmış doğal killerden yapılmaktadır.

Yemek takımları ve bıçakları, geleneksel ile modern arasındaki çizgiyi mükemmel bir şekilde yansıtmaktadır. Diğer bazı hassas yemek takımı markalarının aksine, bu parçalar sağlam kalitesi ile günlük kullanımı uygun olmaktadır. Temel tabakları ve kaseleri ile sanatsal bir görünüm elde etmektedir.

Genelde seramik sofra takımları parçalı set olarak bir kahvaltı kasesi ve bir pasta tabağı da dahil olmak üzere tüm temel özellikleri sağlamaktadır. Bu konuda çok ileri düzeyde üretim yapılan seramik sofra koleksiyonları büyük beğeni kazanmaktadır. 

Seramik Sofra Takımları 

Akşam yemeği sunumunuzu rahatça hazırlayabileceğiniz seramik sofra koleksiyonları bir dizi masa üstü temel malzeme ile çok şık ve gösterişli bir hava yaratmaktadır. Elle boyanmış benekli bir yüzeye ve bir desene sahip, sürdürülebilir porselen seramikten yapılmıştır. Böylece sebzeleri tavada kızarttığınızda tabağınızda kayma yapmaz.

İstiflenebilir özellikleri de depolamayı da kolay ve tatmin edici hale getirmektedir. Aynı zamanda seramik sofra takımları mükemmel bir şekilde renk koordinasyonu yapmanızı sağlayan pek çok farklı toprak renginde seçenekler sunmaktadır. 

Sade seramik yemek takımı koleksiyonu, dayanıklı ve şık bir şekilde üretilmektedir. Çok şık renk seçenekleri ile kaselerinin temiz ve klasik çizgileri yansıtmaktadır. İster mutfak masanızda içine koyduğunuz muz, ister çorba koyduğununuz bir kase olarak çok güzel bir görünüm sağlar.

Tabaklar ve kaseler sadece mikrodalgada ve bulaşık makinesinde yıkanabilir olmakla kalmaz, aynı zamanda yüksek dereceye kadar fırın sıcaklıklarına dayanabilir özellikte olmaktadır. 

Seramik Koleksiyonları Özellikleri 

Genelde seramik koleksiyonları büyüleyici pürüzlü kenarlar ve masif mat yüzey ile çok şık bir görünüme sahip olmaktadır. Normalde pragmatik olan tabaklara ve kaselere çok farklı bir görünüm kazandırmaktadır. Seramik koleksiyon, özenle hazırlanmış yemek sunumunuza odaklanarak, işlevden ödün vermeden zevkinizi sergilemenin harika bir yolu olmaktadır.

Genelde pişirmek için çok uğraştığınız yemekleri sunmanıza layık, yüksek performanslı yemek takımları olmaktadır. Tabaklar ve kaseler, ticari kullanım için ürünler yaratma konusunda deneyimli fabrikalar tarafından yerel kilden yapılmaktadır. Sofra düzeninizde biraz renk ve biraz tarih olmasını seviyorsanız, sürekli değişen seramik koleksiyonları tam size göre.

Seramik Koleksiyonu Tasarımları 

Genelde seramik koleksiyonları kapsamında yemek tabaklarına ek olarak, her biri kalın ama zarif olan tahıl kaseleri ve kupalar da yer alıyor. Bu durum da onları klas yemek partileri için olduğu kadar günlük kullanım için de ideal bir hale getiriyor.

Bazı parçalar, süreçte 15 adede kadar ayrı adım kullanılarak özenle oluşturulmaktadır. Züccaciye ve sofra takımı da dahil olmak üzere ihtiyacınız olan her şeyle birlikte gelen kullanışlı seramik sofra takımları çok işlevseldir. Alışverişin tüm zorluklarını ortadan kaldırarak, akşam yemeğinde sunum açısından size daha fazla alan sağlar.

Hazır modelleri tercih etmezseniz kendi modelinizi oluşturma seçeneğiniz de vardır. Koleksiyonlar kil çömleklerden yapılmıştır. Beyaz gibi temel unsurların yanı sıra pembe ve mavi gibi abartısız pastel tonlarda da üretilmektedir. 

Seramik Sofra Takımları Çeşitleri

Genelde seramik sofra takımlarında, kahvaltı kasesi, yemek tabağı, yan tabak ve pasta tabağı da dahil olmak üzere ihtiyacınız olan her modeli kolayca satın alabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza uygun renk koordinasyonu sağlayabileceğiniz şık nötr tonlarda seramik koleksiyonları yemek tabakları, yan tabaklar ve kaseler şeklinde olmaktadır.

Yüksek sıcaklıklarda pişirilen, özellikle dayanıklı bir seramik türü olan porselenden yapılmıştır. Aynı zamanda mat bir taban üzerindeki parlak kaplama, şık bir etki yaratmaktadır.

Genelde sofralarda başlangıç ​​tabağı, salata tabağı, mısır gevreği kasesi ve tatlı tabağı şeklinde tasarlanmış pek çok farklı çeşitler bulunmaktadır. Bunun yanında bu çeşitler yarı mat bir saten kaplamaya sahip olmakta, sofrada ferah ve huzurlu bir hava estirmektedir.

Seramik Sofra Takımı Kullanımı

Genelde seramik sofra koleksiyonları, esas olarak yemek yemek, servis yapmak ve masayı süslemek için kullanılan tabak veya tabak takımı olmaktadır. Sofra takımlarının düzenlenmesi de farklılıklar göstermektedir.

İnsanlar çok eski zamanlardan beri seramik sofra takımlarını kullanıyorlar. Ayrıca seramik kaplarda yemek pişirmeyi de tercih ediyorlar. Çünkü seramik tüm malzemeler içinde en sağlıklı malzeme olarak kabul edilmektedir.

Gözeneksizdir ve seramik ürünlerin kullanımı son derece güvenlidir.
Genelde sofralarda çok sık kullanım sağlanan seramik sofra takımları, günlük yaşamın vazgeçilmez mutfak malzemeleri arasında yer almaktadır. 

Seramik Sofra Takımı Kullanmanın Avantajları 

Sağlık için güvenli olan seramik, milyonlarca yıldır kullanılmaktadır. Gıda için sağlıklı ve güvenlidir.

Seramik tabaklar ısı dostudur. Ocakta, mikrodalgada veya fırında yemek pişirebilirsiniz.

Porselenden yapılan yemek takımları en çok dayanıklıdır. 

Seramik kaplar yapışkan değildir. Bulaşıkları kolayca temizlemeye yardımcı olan pürüzsüz camsı bir dokuya sahiptir.

Porselen sofra takımları farklı şekil, boyut ve renklerde mevcuttur. Davetlere ve mutfaklara göre masanın üzerine yerleştirebilirsiniz.

Seramik Sofra Takımları Kullanmanın Önemi

Kimyasallar ve plastikler sağlığımızı olumsuz etkileyebilir. Bunlar vücudumuza çok büyük zararlar verebilir. Bu kimyasallar, gıda saklama kaplarında ve diğer ürünlerde bulunur. Fakat seramikler kimyasal içermez ve sizin için en sağlıklı seçenek olabilir. Seramik ürünler gözeneksizdir ve bu özelliğinden dolayı kimyasalları emmezler. 

Seramikler ayrıca zayıf bir ısı iletkenidir. Bu nedenle ısı transferi cam, çelik ve diğer metal kaplara göre çok düşüktür. Bu nedenle seramik sofra takımları, kaynayan suyu ve sıcak yemekleri uzun süre muhafaza etmesiyle bilinir.

Genel olarak, seramik, kiremit, tuğla, tabak ve cam yapımında kullanılan metalik olmayan katı bir malzemedir. Oldukça sağlıklı ve dayanıklı olmaktadır. Bu da seramik ürünlerin kullanımını çok yaygın hale getirmektedir. 

Seramik Sofra Takımları Fiyatları 

Günlük yaşamda bilindiği üzere, seramik sofra takımlarının kullanımı yeni değildir. Uzun zamandır kullanılan bir sofra malzemesi olmaktadır. Kullanım avantajları ve tamamen organik doğası da ürünün tercih edime sebebini arttırmaktadır. Seramik sofra takımları mükemmel bir görünüme sahip olmaktadır.

Bu konuda satın almak istediğini ürünün uygun fiyatlarla temin edebilirsiniz. Seramik sofra takımları çok geniş bir yelpazeye sahiptir. Bunları indirimli fiyatlarla kolayca alabilirsiniz.
Fiyatlar ürünlerin marka ve adet seçeneklerine göre farklılık göstermektedir.

Bu kapsamda bütçenize uygun her tarz seramik sofra koleksiyonları kolayca satın alınmaktadır. Genelde satın alınacak olan ürünler kültüre, mutfağa, misafir sayısına göre farklılık göstermektedir. Bu kapsamda 6'lı ya da 12'li setlerin fiyatları arasında da fark oluşmaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.