1.250 TL VE ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ | PEŞİN FİYATA 3 TAKSİT
Menü
Hesabım
Sepetim
Filtre
KATEGORİLER
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
MARKA
MODEL
{{ FILTER.NAME }}
Filtre
Fiyat
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
Görünüm :

Bir aileye ya da misafire sunum yaparken yemekleri doğru şekilde tabaklara yerleştirmek büyük öneme sahiptir. Bunun aynı zamanda kolay olabilmesi için özel ürünler kullanılır. Bu ürünler servis ve sos setleri olarak öne çıkmaktadır. Genelde 4 veya 5 parçadan oluşması ile birlikte, farklı yemek çeşitlerinin tabağı rahat bir şekilde yerleştirilmesine olanak verir. Bunlar ana yemekler, ara yemek çeşitleri, tatlılar ve benzeri birçok yiyecek öne çıkmaktadır. Özellikle söz konusu misafirler olduğu zaman bu sunumun etkili hale gelebilmesi çok önemlidir. O yüzden şık tasarıma sahip, kaliteli ve zengin bir görünüm sunan ürünler tercih edilmektedir. Kategori bünyesinde farklı parçalara sahip birçok servis ve sos setleri modelleri Arasından tercih gerçekleştirebilirsiniz.
 
Farklı Modelleri Altında Servis ve Sos Setleri
 
Geniş bir ürün yelpazesi altında farklı modelleri ile servisle sos setlerini kategori üzerinden elde edebilirsiniz. Üstelik bütçeye uygun servis ve sos setleri fiyatları ile mutfağınızı şenlendirmeniz mümkün. Misafirleriniz ya da aileniz için güzel bir sunum yaparken bunu çok daha şık bir hale getirebilirsiniz. Bu konuda birçok farklı model günümüzde yer almaktadır. Modeller sunum yapmak için içerisinde değişik setler barındırır. Özellikle altın kaplama ürünler son dönemlerde çok fazla ilgi görmektedir. Tabii bunun dışında metal renkler ile beraber farklı renk seçenekleri kapsamında da tercih imkanı bulunuyor. Bazıları ise uç kısımları metalik iken sap kısımları altın kaplama rengi üzerinden etkili bir görüntü sunuyor.
 
Servis ve Sos Setleri Parçaları
 
Parçaları eşliğinde hazırlanan ve sunulan servis ve sos setleri birçok farklı yemeğin ikramını etkili şekilde gerçekleştirme şansı vermektedir. Bu konuda amaca ve yemeğe bağlı olarak, farklı parçaları üzerinden bu setleri elde edebilirsiniz.

- Servis bıçağı
- Servis kaşığı
- Servis kevgiri
- Servis spatulası
- Servis çatalı
 
Genelde modeller yukarıda verilen parçalar içerisinden tamamlanarak hazırlanır ve bütün şekilde sunulur. Böylece ana yemekler ve ara sıcaklar ile beraber tatlı ve çeşitlerini keyifli şekilde sırayla ikram etme şansı elde edilir. Üstelik kaliteli malzeme yapısı ve kullanışlı tasarımı sayesinde, hiç sorun yaşamadan tüm yemeklerin ikramı ve sunumu yapılabilir.
 
Kaliteli Malzemesiyle Servis ve Sos Setleri Modelleri
 
Kaliteli malzemesi kapsamında özel olarak üretilmiş servis ve sos setleri modelleri uzun yıllar keyifle kullanabilirsiniz. Özellikle alüminyum ile beraber bakır ve benzeri gibi birçok özel malzeme kullanılmaktadır. Bu malzemeler hem dayanıklılık oluştururken hem de şıklığı ön plana çıkarıyor. Farklı parçadan oluşmuş zengin bir hava katan estetik yapısı altında birçok model kategori içerisinde yer almaktadır. Sabah ya da öğle bir akşam sunumları gerçekleştirirken rahatlık sağlamaktadır. Rahatlığın yanı sıra şık bir görüntü oluştururken, farklı yiyecekleri kolayca ikram ve sunum etme imkanı verir. Aynı zamanda kaliteli malzemesi uzun yıllar ilk günkü gibi kullanım imkanı tanıyor.
 
Uygun Bütçe Eşliğinde Servis ve Sos Setleri Fiyatları
 
Her şeyden malzeme kalitesi ve geniş tasarım yelpazesi altında çok uygun servis ve sos setleri fiyatları sizleri bekliyor. Mutfağınızın tasarımına uyum sağlayan ve sunum gerçekleştirirken güzel bir görüntü oluşturacak ürünler arasından tercih yapabilirsiniz. Tutması kolay, hafif ve aynı zamanda kaliteli tasarımı eşliğinde kullanışlı bir etki oluşturmaktadır. Amaca uygun olarak içerisindeki değişik parçaları altında birden fazla seti de değerlendirme imkanı bulunmaktadır. Böylece servis ve sos setleri sayesinde değişik yemek ikramı etkileyici bir şekilde sunum üzerinden gerçekleştirilebilir. Zengin renk ve model desenleri altında harika yelpaze, ses olarak kategori bünyesinde yer almaktadır.
 
Şık Tasarımları Altında Servis ve Sos Setleri Modelleri
 
Görsel açıdan estetik olarak birçok dehşet tasarım altında tercih edebileceğiniz harika servis ve sos setleri modelleri bulunmaktadır. Bu modeller özellikle her zevke hitap eden seçenek sunarken mutfağa uyumlu şıklık oluşturmaktadır. Genelde altın kaplama ya da alüminyum renk üzerinden seçenekler öne çıkar. Aynı zamanda tutma kısmı altın kaplama tasarımı altında uç kısımları ise metalik renk üzerinden güzel bir bütünlük oluşturur. Genel çerçevede bu iki renk altında farklı boyutlar üzerinden, değişik parçaları ile setlere sahip olabilirsiniz. Oldukça şık ve etkileyici bir tasarım sunan bu ürünler üstelik uygun servis ve sos setleri fiyatları sunuyor.
 
Amaca Uygun Servis ve Sos Setleri
 
Genelde servis ve sos setleri aynı zamanda amaca uygun şekilde de tercih edilir. Özellikle önemli misafirler geldiği zaman sunuma en iyi şekilde gerçekleştirebilmek için bu setler önemli yer taşımaktadır. Kız isteme, söz ve nişan ile beraber iş konuşması gibi yemekler önemli yer taşıdır. Bu konuda misafirlerin önüne yemekleri sunarken kullanılacak doğru servis ve sos setleri sayesinde daha güçlü bir etki oluşturulabilir. Kolay kullanımı ile rahatlıkla tabaklara servis yapılırken, aynı zamanda dayanıklı olduğu için herhangi bir sorun teşkil etmez. Sadece özel organizasyonlar değil aile içinde yine keyifli bir sunum ve ikram yapılabilir. Kategori üzerinden girildiği zaman bu konuda amaca ve konsepte göre servis ve sos setleri modelleri arasından tercih gerçekleştirebilirsiniz.
 
Kişisel Özellikleri Hitap Eden Servis ve Sos Setleri

Mutfağa uyum sağlayacak ve aynı zamanda kişisel zevklere hitap edecek servis ve sos setlerini kategori üzerinden Tercih edebilirsiniz. Günümüz dünyasına uyum sağlayan ve etkileyici tasarımlarla hazırlamış estetik modeller, ikram ve sunum için keyifli kullanım imkanı tanıyor. Aynı zamanda kaliteli malzemesi eşliğinde dayanıklı şekilde ve kullanışlı yapı altında Tercih edebilirsiniz. Kendi zevkinize uygun şekilde seçim yaparken aynı zamanda çok uygun servis ve sos setleri fiyatları sizleri bekliyor. Hem aile hem de misafirler için amaca ve konsepte uygun birçok farklı parçası altında setler site bünyesinde yer almaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.